اخبار
برگزاری کارگاه 5روزه انگل شناسی مالاریا درشهرستان خاش
کارگاه 5روزه انگل شناسی مالاریا از هم اکنون و به مدت 5روز جهت همکاران کارشناس،کاردان آزمایشگاه ومیکروسکوپیست های سطح شهرستان های خاش ومهرستان برگزار شد. این کارگاه از مورخه96/5/1لغایت96/5/5 و با حضور دکتر میراولیایی ،مهندس ساکنی،مهندس آذریان واساتید سطح یک بین المللی انگل شناسی مالاریا(حسن آزادی،محسن میرکازهی) در حال برگزاری است.
 ١١:١٦ - 1396/05/01 - نظرات : ٠متن کامل >>
 ١١:١٧ - 1396/04/31 - نظرات : ٠متن کامل >>
صعود کارکنان شبکه بهداشت ودرمان شهرستان خاش به قله4050متری تفتان
در هفته حمایت از بیماران هموفیلی(1-7مردادماه)جمعی از کارکنان شبکه بهداشت ودرمان شهرستان خاش موفق به صعود قله4050متری تفتان شدند. به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان خاش؛ اجرای این برنامه در روز پنجشنبه29/4/96 و با هدف ارتقاء سلامت و تقويت روحيه نشاط توسط شبکه بهداشت ودرمان برنامه ریزی گردید.
 ١١:١٤ - 1396/04/31 - نظرات : ٠متن کامل >>
ابراز همدردی
برادر گرانقدر: جناب آقای دکتر منصور خاشی(مدیریت محترم مرکز بهداشت) خبر ضایعه درگذشت برادر زاده عزیزتان ، موجب تالم و تاثر گردید، ضمن عرض تسلیت و ابراز همدردی با شما و سایر بازماندگان، رحمت واسعه الهی برای آن عزیز و صبر و شکیبایی برای شما از خداوند منان خواستاریم.
 ١٠:٢١ - 1396/04/31 - نظرات : ٠متن کامل >>
 ١١:٢٧ - 1396/04/27 - نظرات : ٠متن کامل >>
اطلاعیه
برگزاری هفتمین دوره انتخابات نظام پزشکی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان
قابل توجه کلیه پزشکان محترم مراکز خدمات جامع سلامت شهری و روستایی: با توجه به برگزاری هفتمین دوره انتخابات هیئت مدیره نظام پزشکی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان از تمامی پزشکان محترم تقاضا می شود جهت شرکت در این انتخابات روز جمعه مورخ 30/4/96 بصورت اینترنتی از طریق سایت entekhabat.behdasht.gov.irیا حضور در محل بیمارستان امام خمینی(ره) شهرستان خاش اقدام نمایند ."ضمنا کلیه اطلاعات مورد نیاز در ادامه به اطلاع خواهد رسید" روابط عمومی شبکه بهداشت ودرمان شهرستان خاش
 ١٠:١٤ - 1396/04/27 - نظرات : ٠متن کامل >>
 ١٠:٠٢ - 1396/04/27 - نظرات : ٠متن کامل >>
برگزاری کارگاه آموزشی چندمنظوره در پادگان08توسط مرکز بهداشت شهرستان خاش
در روز شنبه 24/4/96، براساس نیازسنجی آموزشی صورت گرفته و پس از هماهنگی های لازم کارگاه آموزشی چند منظوره بهداشت آب و مواد غذایی-دخانیات-التور و تی کریمه کنگو توسط مرکز بهداشت و در محل پادگان 08خاش برگزار گردید. مهندس بوستانی مدرس این کارگاه در این خصوص گفت: با توجه به آغاز فصل گرما و در راستای هفته دخانیات و نیز نیازسنجی های صورت گرفته کارگاه آموزشی چند منظوره با هدف آگاه سازی عمومی و ارتقای سطح سواد بهداشتی نیروهای 08خاش برگزار و بیش از400نفر از آنان مطالب مربوط به بهداشت آب و مواد غذایی، دخانیات، التور و تب کریمه کنگو را فراگرفتند.
 ٠٨:٢٢ - 1396/04/25 - نظرات : ٠متن کامل >>
برگزاری جلسه پیگیری پیشرفت سامانه سیب در شهرستان خاش
دکتر خاشی پس از نام و یاد خدا و تقدیر از تلاش همکاران در پیگیری مستمر اجرای سامانه سیب و نیز مراقبین سلامت و بهورزانی که در دورترین مناطق با کمترین بهره مندی از زیرساخت ها و امکانات لازم در تلاش جهت اجرای مطلوب این طرح و ارائه خدمات با کیفیت تر به مردم هستند گفت: در حال حاضر اولویت کاری معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان و به تبع آن مرکز بهداشت شهرستان خاش بر اجرای هرچه بهتر و مطلوب تر این طرح متمرکز است چرا که این برنامه در قالب طرح تحول نظام سلامت موجبات تحولی وسیع در ارائه خدمات سلامت به مردم و دسترسی عادلانه آنها به تمامی خدمات را از طریق سامانه و با در دسترس بودن تمامی سوابق سلامت هرفرد با کد ملی در هر منطقه از کشور فراهم می آورد که این منفعتی بزرگ برای جمعیت تحت پوشش می باشد که با تلاش بی وقفه همکاران بهداشتی و همکاری مردم به زودی نتیجه خواهد داد.
 ١١:٢١ - 1396/04/21 - نظرات : ٠متن کامل >>
صعود تیم فوتسال داوطلبین سلامت به قله4050متری تفتان
در هفته ملی مبارزه با دخانیات (10-16تیرماه) تیم فوتسال داوطلبین سلامت شهرستان خاش موفق به صعود قله4050متری تفتان شد.
 ١٠:٣٤ - 1396/04/18 - نظرات : ٠متن کامل >>
برگزاری آزمون فصلنامه بهورزی بهار و تابستان95در مرکز بهداشت شهرستان خاش
به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت ودرمان شهرستان خاش؛ آزمون فصلنامه بهورزی بهار و تابستان95 در روز پنجشنبه 15/4/96رأس ساعت9صبح در محل سالن اجتماعات شبکه بهداشت ودرمان شهرستان خاش برگزار گردید.
 ١٠:١٦ - 1396/04/17 - نظرات : ٠متن کامل >>
هفته مبارزه با بیماریهای مشترک انسان و دام
13 تیر ماه به عنوان روز ملی مبارزه با بیماری های قابل انتقال بین انسان و حیوان و هدف از آن آگاه سازی آحاد جامعه و گروه های شغلی در معرض ابتلا به این بیماری ها می باشد و برگزاری هر چه بهتر آن می تواند نقش مهمی در زمینه کنترل بیماری های زئونوز داشته باشد 0 تغییرات وسیع در دهه های گذشته خصوصاً تجارت دام ، گوشت و دیگر فرآورده ها با منشاء حیوانی ، توسعه کشاورزی و از طرفی ارتباط نزدیک انسان با دام و مصرف شیر غیر پاستورزیزه و دیگر فرآورده های لبنی ، افزوده سازی تولیدات حیوانی توام با افزایش تجارت حیوانات و فرآورده های آنها ، تعداد زیاد سگ های ولگرد ، کشتار غیر قانونی و دفع نامناسب و غیر بهداشتی ضایعات حیوانی ، ورود غیر مجاز دام از کشور های پاکستان و افغانستان به کشور، نبود جایگاه دامی ، کشتارگاه ها ، بهداشتی استاندارد در سطح و عدم تکافوی اعتبار لازم بعنوان برخی از مشکلات در کنترل بیماری های مشترک بین انسان و دام مطرح می باشند که در صورت نادیده گرفتن آن اثرات بهداشتی واقتصادی زیادی وارد خواهد شد مهمترین بیماریهای مشترک بین انسان و دام در استان تب خونریزی دهنده کریمه – کنگو (CCHF) / هاری / سالک / تب مالت / و حیوان گزیدگی می باشند.
 ٠٨:٢٣ - 1396/04/15 - نظرات : ٠متن کامل >>
برگزاری کارگاه آموزشی تب مالت به روشSHEP در مرکز بهداشت شهرستان خاش
به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان خاش؛ کارگاه آموزشی پیشگیری و کنترل بیماری تب مالت به روش مدل جامع سیستماتیک آموزش و ارتقای سلامت(shep) ، با هدف باز آموزی و به روز رسانی اطلاعات جمعی از مهندسین ناظر، تسهیلگران جهادی و مددکاران جهاد روستایی جهاد کشاورزی در محل سالن اجتماعات شبکه بهداشت و درمان شهرستان خاش برگزار شد.
 ١٣:٢٧ - 1396/04/14 - نظرات : ٠متن کامل >>
برگزاری جلسه بررسی سامانه سیب
در روز سه شنبه مورخ13/4/96، هشتمین جلسه بررسی و پیگیری روند پیشرفت برنامه سامانه سیب با حضو دکتر خاشی رییس مرکز بهداشت، اله بخش کرد معاون مرکز بهداشت، اله نظر هاشمزهی مسئول توسعه شبکه و کلیه کارشناسان رابط ستادی رأس ساعت10در محل سالن کنفرانس برگزار گردید.
 ٠٧:٤٥ - 1396/04/14 - نظرات : ٠متن کامل >>
برگزاری کارگاه آموزشی سامانه یکپارچه بهداشت(سیب)در شهرستان خاش
در راستای راه اندازی پرونده الکترونیک سلامت کارگاه آموزشی سامانه سیب به مدت دو روز با مباحث جداگانه و بصورت زمانبندی جهت پزشکان، مراقبین سلامت، بهورزان مراکز خدمات جامع سلامت شهری و روستایی و خانه های بهداشت و نیز کارشناسان ستادی در محل سالن اجتماعات شبکه بهداشت و درمان خاش برگزار گردید.
 ٠٧:٣٧ - 1396/04/13 - نظرات : ٠متن کامل >>
برگزاری کارگاه آموزشی بسته خدمتی بازنگری شده سلامت کودکان(کودک سالم-مانا)
ریاست مرکز بهداشت شهرستان خاش گفت: شهرستان خاش بعنوان پایلوت اجرای برنامه بازنگری شده کودکان (کودک سالم و مانا) در بین مجموعه های تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی زاهدان انتخاب شد. به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت ودرمان شهرستان خاش؛ کارگاه آموزشی بسته خدمتی جدید مراقبت های ادغام یافته سلامت کودکان در دو گروه پزشکان و مراقبین سلامت مراکز خدمات جامع سلامت شهری و روستایی به مدت دو روز با حضور جناب دکتر کیانی معاونت محترم اجرایی مرکز بهداشت استان، سرکار خانم دکتر زابلی مدیر گروه سلامت جمعیت و خانواده مرکز بهداشت استان و نیز کارشناسان کودکان استانی در محل سالن اجتماعات شبکه بهداشت ودرمان شهرستان خاش برگزار گردید.
 ١٢:١٤ - 1396/04/12 - نظرات : ٠متن کامل >>
 ٠٨:٠٥ - 1396/04/12 - نظرات : ٠متن کامل >>
کسب نائب قهرمانی تیم فوتسال داوطلبین سلامت در مسابقات جام رمضان شهرستان خاش
در مسابقات جام رمضان 96که با حضور 24تیم در 6گروه برگزار گردید تیم فوتسال داوطلبین سلامت موفق به کسب مقام نائب قهرمانی این دوره مسابقات گردید.
 ٠٩:٤٥ - 1396/04/10 - نظرات : ٠متن کامل >>
برگزاری کارگروه سلامت و امنیت غذایی شهرستان خاش
مهندس چاکرزهی فرماندار محترم شهرستان در این نشست گفت: مسئله بهداشت و امنیت غذایی رابطه تنگاتنگی با سلامت جامعه و مردم دارد و باید دستگاه‌های متولی و اعضای محترم کارگروه نسبت به تامین سلامت و امنیت غذایی نظارت جدی داشته باشند. به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان خاش؛ : اولین کارگروه سلامت و امنیت غذایی شهرستان خاش به منظور اعمال برنامه ریزی در خصوص مسائل و معضلات بهداشتی منطقه و با محوریت بیماریهای شایع در فصل گرما با حضور فرماندار محترم شهرستان، مدیر شبکه بهداشت و درمان و موسسه آموزش عالی سلامت، ریاست مرکز بهداشت و نیز روسای ادارات شهرستان در محل فرمانداری شهرستان خاش برگزار گردید.
 ٠٩:١٨ - 1396/04/10 - نظرات : ٠متن کامل >>
جلسه هماهنگی عیدسعید فطر شبکه بهداشت ودرمان شهرستان خاش برگزار شد
جلسه هماهنگی در خصوص برنامه ها ی کشیک شبکه بهداشت ودرمان شهرستان خاش در ایام تعطیل عید فطر برگزار گردید.
 ١١:٢٠ - 1396/04/04 - نظرات : ٠متن کامل >>
برگزاری دو جلسه آموزشی نیازسنجی و ثبت اطلاعات ساختار شبکه در سامانه سیب
به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت ودرمان شهرستان خاش؛ دوشنبه 29/3/96، جلسات آموزشی نیازسنجی جهت مراقبین سلامت و رابطین آموزش بهداشت و نیز ثبت اطلاعات ساختار شبکه در سامانه سیب جهت مراقبین سلامت و کاردانان مراکز خدمات جامع سلامت شهری و روستایی بصورت دو نشست متوالی در سالن کنفرانس مرکز بهداشت بر گزار گردید.
 ١٤:٢٦ - 1396/03/29 - نظرات : ٠متن کامل >>
اجرای مانور التور در سطح سه منطقه روستایی شهرستان خاش
دکتر محمد رخشانی مدیر شبکه بهداشت ودرمان و موسسه آموزش عالی سلامت شهرستان خاش هدف از برگزاری این مانور را ارزیابی سطح آمادگی پرسنل تیم های بحران و شناسایی نقاط قوت و ضعف تیم های نظارتی و ارزیابی در مقابله با بیماری التور و نیز سطح دسترسی به امکانات و تجهیزات دانستند. به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان خاش؛ به منظور کسب آمادگی و مقابله با بروز بیماری التور مانور التور با یک سناریوی فرضی و با شرکت 3تیم واکنش سریع در سه منطقه روستایی سنگان، اسلام آباد گرنچین و چاه احمد روز یکشنبه 28/3/ 96توسط شبکه بهداشت ودرمان شهرستان خاش اجرا شد.
 ١٤:٣١ - 1396/03/28 - نظرات : ٠متن کامل >>
جلسه بررسی عملکرد سامانه سیب در مرکز بهداشت شهرستان خاش
در تاریخ 25/3/96 جلسه بررسی عملکرد سامانه سیب با حضور کلیه کارشناسان مسئول واحدهای بهداشتی، کارشناس فناوری اطلاعات و به ریاست دکتر خاشی رییس مرکز بهداشت برگزار شد. در ابتدای جلسه دکتر خاشی با سلام و آرزوی قبولی طاعات و عبادات همکاران در ماه پر خیرو برکت رمضان از تلاش و پیگیریهای همکاران در زمینه بهبود وضعیت سامانه سیب در شهرستان و ثبت اطلاعات مراجعین قدردانی نمود.
 ١٠:٢١ - 1396/03/27 - نظرات : ٠متن کامل >>
برگزاری کمیته ستاد التور شهرستان خاش
به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان خاش، دوشنبه 22 خردادماه و همزمان با شروع فصل گرما کمیته ستاد التور در سالن جلسات شبکه بهداشت و درمان شهرستان، با حضور دکتر خاشی رییس مرکز بهداشت، مهندس اله بخش کرد معاونت و مسئول بیماریهای مرکز بهداشت شهرستان و کارشناسان واحدهای بهداشتی و بیمارستان برگزار شد.
 ١١:١٣ - 1396/03/22 - نظرات : ٠متن کامل >>
بازدید معاونت اجرایی مرکز بهداشت استان از پروژه های عمرانی شهرستان خاش
پروژه های عمرانی حوزه بهداشت و درمان شهرستان خاش توسط آقای دکتر کیانی معاونت محترم اجرایی مرکز بهداشت استان و با همراهی دکتر خاشی رییس مرکز بهداشت مورد بازدید و ارزیابی قرار گرفت. دکتر کیانی هدف از این بازدید را بررسی پیشرفت فیزیکی پروژه ها و تجزیه و تحلیل آنها و نیز طرح راهکار جهت مرتفع نمودن مسائل و مشکلات و تسریع در روند پیشرفت کارهای اجرایی موجود دانست و ابراز امیدواری نمود: با تلاش و ارسال به موقع گزارش پیشرفت طرح ها از شهرستان ها، روند تکمیل پروژه های عمرانی به سرعت قابل قبول و مورد انتظار خواهد رسید.
 ١٣:٣٦ - 1396/03/20 - نظرات : ٠متن کامل >>
پیام تسلیت مدیر شبکه بهداشت ودرمان و موسسه آموزش عالی سلامت شهرستان خاش در پی حادثه حمله تروریستی تهران
در پی حادثه ننگین و تروریستی حرم امام خمینی(ره) و مجلس شورای اسلامی که منجر به شهادت جمعی از هموطنان بیدفاع و عزیزمان گردید دکتر محمد رخشانی مدیر شبکه بهداشت ودرمان و موسسه آموزش عالی سلامت شهرستان خاش در پیامی این حرکت خصمانه وبه دور از انسانیت تروریست های تکفیری را محکوم و به محضر مقام معظم رهبری، ملت شریف ایران و خانواده های داغدیده این شهیدان تسلیت گفت. در متن این پیام آمده است:
 ٠٩:٤٣ - 1396/03/18 - نظرات : ٠متن کامل >>
دیدار صمیمانه مدیران و کارکنان شبکه بهداشت و درمان با امام جمعه معزز شهرستان خاش
دکتر محمد رخشانی مدیر شبکه بهداشت ودرمان وموسسه آموزش عالی سلامت، دکتر خاشی رییس مرکز بهداشت، دکتر کرد رییس بیمارستان امام خمینی(ره) و جمعی از مسئولین و کارکنان حوزه سلامت شهرستان خاش با حجت الاسلام دهقان امام جمعه معزز شهرستان دیداری صمیمانه داشتند. دکتر رخشانی در این دیدار ضمن عرض خوشامدگویی به امام جمعه گرانقدر شهرستان و آرزوی قبولی طاعات و عبادات حمایت ایشان از حوزه سلامت شهرستان را منشاء خیر و برکت دانسته و از خداوند منان برای ایشان توفیق روزافزون را خواستار شد.
 ١١:٤٩ - 1396/03/11 - نظرات : ٠متن کامل >>
برگزاری جلسه بررسی عملکرد مراکز خدمات جامع سلامت و پایگاهها در سامانه سیب
در راستای استقرار سامانه سیب(سامانه یکپارچه بهداشت) در مرکز بهداشت شهرستان خاش، جلسه بررسی پیشرفت و اجرای این سامانه با حضور دکتر رخشانی مدیر شبکه بهداشت و درمان و موسسه آموزش عالی سلامت، دکتر خاشی ریاست مرکز بهداشت، آقای هاشمزهی مسئول توسعه شبکه و مسئولین واحدهای ستادی و کارشناسان رابط مراکز برگزار گردید.
 ١١:٥٣ - 1396/03/10 - نظرات : ٠متن کامل >>
از تب کریمه کنگو هراس نداشته باشید اما احتیاط کنید...
تب کریمه کنگو، خطرناک اما قابل پیشگیری است. 🔶هشدار درباره یک بیماری کشنده در فصل گرما/خرید گوشت‌ بدون مهر دامپزشکی ممنوع! 🔹تب کریمه کنگو یکی از مهم‌ترین بیماری‌های ویروسی است که از حیوان به انسان منتقل می‌شود. این بیماری خطرناک است و فرد مبتلا به آن تا ۳۰ درصد موارد جان خود را از دست می‌دهد.
 ١٠:٣٥ - 1396/03/08 - نظرات : ٠متن کامل >>
*** تغذیه مناسب در ماه مبارک رمضان:
در آستانه ماه مبارک رمضان: ماه مبارك رمضان يكي از نعمت هاي بزرگ خداوند است، در اين ماه درهاي آسمان و بهشت گشوده مي شود. پيامبر اكرم (ص) مي فرمايند: روزه بگيريد تا سالم بمانيد . روزه گرفتن تنها امساك از خوردن و نوشيدن نيست بلكه تمام اعضاء و جوارح انسان در اين ماه بايد تمرين خودداري از معصيت را داشته باشند.
 ٠٩:٣٩ - 1396/03/07 - نظرات : ٠متن کامل >>
27اردیبهشت- روز جهانی فشار خون
هرسال روز 27 اردیبهشت ( 17 ماه می میلادی) به نام روز جهانی فشارخون نامگذاری شده است . شعار امسال " از مقدار فشارخون خود مطلع باشیم " ( know your blood pressure ) است و تا 5 سال آینده با هدف اجرای برنامه هائی در رابطه با غربالگری و شناسائی بیماران مبتلا به فشارخون بالا تکرار می گردد .
 ٠٨:٤٠ - 1396/02/26 - نظرات : ٠متن کامل >>
برگزاری جشن دانش آموختگی 33نفر از دانشجویان موسسه آموزش عالی سلامت شهرستان خاش
جشن فارغ التحصيلي 33نفر از دانشجويان رشته های اتاق عمل، بهداشت عمومی و فوریت های پزشکی موسسه آموزش عالی سلامت شهرستان خاش شنبه شب در سالن اجتماعات این موسسه با حضور نماینده محترم مجلس شورای اسلامی شهرستان، مدیرشبکه بهداشت ودرمان، رییس مرکز بهداشت، رییس بیمارستان امام خمینی(ره)، اساتید و دانشجویان برگزار گرديد.
 ١٠:٤٧ - 1396/02/24 - نظرات : ٠متن کامل >>
عیادت از بیماران بستری در بخش تالاسمی بیمارستان امام خمینی(ره) خاش
به مناسبت روز جهانی تالاسمی، جمعی از ائمه جمعه معزز، عاقدین محلی، محضرداران و مسئولین حوزه بهداشت ودرمان از بیماران تالاسمی بستری در بیمارستان امام خمینی(ره) عیادت و با تقدیم گل و هدیه از آنان دلجویی نمودند.
 ١١:٤٣ - 1396/02/21 - نظرات : ٠متن کامل >>
حضور صمیمانه نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه معزز زاهدان در بیمارستان امام خمینی(ره) خاش
آیت ا...سلیمانی نماینده محترم ولی فقیه در استان و امام جمعه معزز زاهدان، امام جمعه معزز شهرستان خاش، فرماندار محترم شهرستان و جمعی از مدیران استانی و شهرستانی در بیمارستان امام خمینی(ره) حضور یافته و از نزدیک پروژه بلوک زایمانی این بیمارستان را مورد بازدید قرار دادند. آیت ا...سلیمانی در این بازدید ضمن ابراز رضایت از نحوه ارائه خدمات بهداشتی و درمانی در سطح استان پس از اجرای طرح تحول نظام سلامت بر خدمت هرچه مطلوب تر به محرومین و دردمندان منطقه توصیه نمود.
 ٠٩:٤٧ - 1396/02/21 - نظرات : ٠متن کامل >>
بیماری تالاسمی چیست؟
تالاسمی به گروهی از اختلالات ژنتیکی در خون اطلاق می شود. برای فهم تأثیر تالاسمی بر بدن انسان لازم است ابتدا درباره نحوه ساخته شدن خون در بدن نکاتی را بدانیم. هموگلوبین جزو انتقال دهنده اکسیژن در سلول های قرمز خونی است. هموگلوبین شامل ۲ پروتئین مختلف به نام آلفا و بتا است. اگر بدن توانایی تولید کافی از هر نوع پروتئین را نداشته باشد، سلول های خونی به طور کامل شکل نمی گیرد و در این صورت توانایی انتقال اکسیژن کافی را ندارد و در نتیجه نوعی کم خونی در بدن ایجاد می شود که شاید تا پایان عمر همراه فرد باشد.
 ٠٨:٢٣ - 1396/02/21 - نظرات : ٠متن کامل >>
افتتاح 13پروژه بهداشتی درمانی شهرستان خاش همزمان با سراسر استان در سفر وزیر محترم بهداشت به زاهدان
دکتر قاضی زاده هاشمی جهت افتتاح همزمان 220پروژه بهداشتی ودرمانی در استان سیستان و بلوچستان بصورت ویدئوکنفرانس به زاهدان سفر کرد. به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت .ودرمان شهرستان خاش؛ 13پروژه بهداشتی شهرستان خاش نیز در این سفر و به برکت طرح تحول نظام سلامت و حمایت و پیگیریهای وزارت محترم بهداشت و دانشگاه علوم پزشکی زاهدان افتتاح و به بهره برداری رسید.
 ٠٨:٤٩ - 1396/02/20 - نظرات : ٠متن کامل >>
کلاس آموزشی با محوریت هفته ایمن سازی در مرکز بهداشت شهرستان خاش
در هفته ایمن سازی(4-10اردیبهشت ماه) کلاس آموزشی جهت کاردانان مراکز خدمات جامع سلامت شهری و روستایی توسط کارشناس مربوطه برگزار گردید.
 ١١:٥٤ - 1396/02/14 - نظرات : ٠متن کامل >>
برگزاری آزمون جامع از پزشکان مراکز خدمات جامع سلامت شهری و روستایی در مرکز بهداشت شهرستان خاش
به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت ودرمان شهرستان خاش؛ دکتر رخشانی مدیر شبکه بهداشت و درمان و موسسه آموزش عالی سلامت گفت: آزمون جامع پزشکان شاغل در مراکز خدمات جامع سلامت شهری و روستایی در راستای برنامه توانمندسازی مدیران برنامه پزشک خانواده شهری و روستایی در خصوص ارائه خدمات به روستاییان و ساکنین شهرهای زیر20هزار نفر اجرا گردید.
 ٠٨:٠٩ - 1396/02/13 - نظرات : ٠متن کامل >>
به مناسبت روز جهانی آسم (12 اردیبهشت) ۸ راهنمای خودمراقبتی در مبتلایان به آسم
بیماری آسم قابل درمان نیست و نمی توان از آن اجتناب کرد، مصرف ایمن داروها به طور منظم، بهترین راه برای جلوگیری از عود این بیماری و دستیابی به یک زندگی عادی است.
 ٠٧:١٢ - 1396/02/12 - نظرات : ٠متن کامل >>
پیام تسلیت
دکتر محمد رخشانی در پیامی شهادت جمعی از فرزندان دلیر و شجاع ملت ایران در منطقه مرزی میرجاوه را تسلیت گفت... در متن این پیام آمده است...
 ٠٨:٣٢ - 1396/02/10 - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>