اخبار
جلسه هماهنگی عیدسعید فطر شبکه بهداشت ودرمان شهرستان خاش برگزار شد
جلسه هماهنگی در خصوص برنامه ها ی کشیک شبکه بهداشت ودرمان شهرستان خاش در ایام تعطیل عید فطر برگزار گردید.
 ١١:٢٠ - 1396/04/04 - نظرات : ٠متن کامل >>
برگزاری دو جلسه آموزشی نیازسنجی و ثبت اطلاعات ساختار شبکه در سامانه سیب
به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت ودرمان شهرستان خاش؛ دوشنبه 29/3/96، جلسات آموزشی نیازسنجی جهت مراقبین سلامت و رابطین آموزش بهداشت و نیز ثبت اطلاعات ساختار شبکه در سامانه سیب جهت مراقبین سلامت و کاردانان مراکز خدمات جامع سلامت شهری و روستایی بصورت دو نشست متوالی در سالن کنفرانس مرکز بهداشت بر گزار گردید.
 ١٤:٢٦ - 1396/03/29 - نظرات : ٠متن کامل >>
اجرای مانور التور در سطح سه منطقه روستایی شهرستان خاش
دکتر محمد رخشانی مدیر شبکه بهداشت ودرمان و موسسه آموزش عالی سلامت شهرستان خاش هدف از برگزاری این مانور را ارزیابی سطح آمادگی پرسنل تیم های بحران و شناسایی نقاط قوت و ضعف تیم های نظارتی و ارزیابی در مقابله با بیماری التور و نیز سطح دسترسی به امکانات و تجهیزات دانستند. به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان خاش؛ به منظور کسب آمادگی و مقابله با بروز بیماری التور مانور التور با یک سناریوی فرضی و با شرکت 3تیم واکنش سریع در سه منطقه روستایی سنگان، اسلام آباد گرنچین و چاه احمد روز یکشنبه 28/3/ 96توسط شبکه بهداشت ودرمان شهرستان خاش اجرا شد.
 ١٤:٣١ - 1396/03/28 - نظرات : ٠متن کامل >>
جلسه بررسی عملکرد سامانه سیب در مرکز بهداشت شهرستان خاش
در تاریخ 25/3/96 جلسه بررسی عملکرد سامانه سیب با حضور کلیه کارشناسان مسئول واحدهای بهداشتی، کارشناس فناوری اطلاعات و به ریاست دکتر خاشی رییس مرکز بهداشت برگزار شد. در ابتدای جلسه دکتر خاشی با سلام و آرزوی قبولی طاعات و عبادات همکاران در ماه پر خیرو برکت رمضان از تلاش و پیگیریهای همکاران در زمینه بهبود وضعیت سامانه سیب در شهرستان و ثبت اطلاعات مراجعین قدردانی نمود.
 ١٠:٢١ - 1396/03/27 - نظرات : ٠متن کامل >>
 ٠٨:٢٩ - 1396/03/25 - نظرات : ٠متن کامل >>
برگزاری کمیته ستاد التور شهرستان خاش
به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان خاش، دوشنبه 22 خردادماه و همزمان با شروع فصل گرما کمیته ستاد التور در سالن جلسات شبکه بهداشت و درمان شهرستان، با حضور دکتر خاشی رییس مرکز بهداشت، مهندس اله بخش کرد معاونت و مسئول بیماریهای مرکز بهداشت شهرستان و کارشناسان واحدهای بهداشتی و بیمارستان برگزار شد.
 ١١:١٣ - 1396/03/22 - نظرات : ٠متن کامل >>
بازدید معاونت اجرایی مرکز بهداشت استان از پروژه های عمرانی شهرستان خاش
پروژه های عمرانی حوزه بهداشت و درمان شهرستان خاش توسط آقای دکتر کیانی معاونت محترم اجرایی مرکز بهداشت استان و با همراهی دکتر خاشی رییس مرکز بهداشت مورد بازدید و ارزیابی قرار گرفت. دکتر کیانی هدف از این بازدید را بررسی پیشرفت فیزیکی پروژه ها و تجزیه و تحلیل آنها و نیز طرح راهکار جهت مرتفع نمودن مسائل و مشکلات و تسریع در روند پیشرفت کارهای اجرایی موجود دانست و ابراز امیدواری نمود: با تلاش و ارسال به موقع گزارش پیشرفت طرح ها از شهرستان ها، روند تکمیل پروژه های عمرانی به سرعت قابل قبول و مورد انتظار خواهد رسید.
 ١٣:٣٦ - 1396/03/20 - نظرات : ٠متن کامل >>
پیام تسلیت مدیر شبکه بهداشت ودرمان و موسسه آموزش عالی سلامت شهرستان خاش در پی حادثه حمله تروریستی تهران
در پی حادثه ننگین و تروریستی حرم امام خمینی(ره) و مجلس شورای اسلامی که منجر به شهادت جمعی از هموطنان بیدفاع و عزیزمان گردید دکتر محمد رخشانی مدیر شبکه بهداشت ودرمان و موسسه آموزش عالی سلامت شهرستان خاش در پیامی این حرکت خصمانه وبه دور از انسانیت تروریست های تکفیری را محکوم و به محضر مقام معظم رهبری، ملت شریف ایران و خانواده های داغدیده این شهیدان تسلیت گفت. در متن این پیام آمده است:
 ٠٩:٤٣ - 1396/03/18 - نظرات : ٠متن کامل >>
دیدار صمیمانه مدیران و کارکنان شبکه بهداشت و درمان با امام جمعه معزز شهرستان خاش
دکتر محمد رخشانی مدیر شبکه بهداشت ودرمان وموسسه آموزش عالی سلامت، دکتر خاشی رییس مرکز بهداشت، دکتر کرد رییس بیمارستان امام خمینی(ره) و جمعی از مسئولین و کارکنان حوزه سلامت شهرستان خاش با حجت الاسلام دهقان امام جمعه معزز شهرستان دیداری صمیمانه داشتند. دکتر رخشانی در این دیدار ضمن عرض خوشامدگویی به امام جمعه گرانقدر شهرستان و آرزوی قبولی طاعات و عبادات حمایت ایشان از حوزه سلامت شهرستان را منشاء خیر و برکت دانسته و از خداوند منان برای ایشان توفیق روزافزون را خواستار شد.
 ١١:٤٩ - 1396/03/11 - نظرات : ٠متن کامل >>
 ١٢:٠٢ - 1396/03/10 - نظرات : ٠متن کامل >>
برگزاری جلسه بررسی عملکرد مراکز خدمات جامع سلامت و پایگاهها در سامانه سیب
در راستای استقرار سامانه سیب(سامانه یکپارچه بهداشت) در مرکز بهداشت شهرستان خاش، جلسه بررسی پیشرفت و اجرای این سامانه با حضور دکتر رخشانی مدیر شبکه بهداشت و درمان و موسسه آموزش عالی سلامت، دکتر خاشی ریاست مرکز بهداشت، آقای هاشمزهی مسئول توسعه شبکه و مسئولین واحدهای ستادی و کارشناسان رابط مراکز برگزار گردید.
 ١١:٥٣ - 1396/03/10 - نظرات : ٠متن کامل >>
از تب کریمه کنگو هراس نداشته باشید اما احتیاط کنید...
تب کریمه کنگو، خطرناک اما قابل پیشگیری است. 🔶هشدار درباره یک بیماری کشنده در فصل گرما/خرید گوشت‌ بدون مهر دامپزشکی ممنوع! 🔹تب کریمه کنگو یکی از مهم‌ترین بیماری‌های ویروسی است که از حیوان به انسان منتقل می‌شود. این بیماری خطرناک است و فرد مبتلا به آن تا ۳۰ درصد موارد جان خود را از دست می‌دهد.
 ١٠:٣٥ - 1396/03/08 - نظرات : ٠متن کامل >>
*** تغذیه مناسب در ماه مبارک رمضان:
در آستانه ماه مبارک رمضان: ماه مبارك رمضان يكي از نعمت هاي بزرگ خداوند است، در اين ماه درهاي آسمان و بهشت گشوده مي شود. پيامبر اكرم (ص) مي فرمايند: روزه بگيريد تا سالم بمانيد . روزه گرفتن تنها امساك از خوردن و نوشيدن نيست بلكه تمام اعضاء و جوارح انسان در اين ماه بايد تمرين خودداري از معصيت را داشته باشند.
 ٠٩:٣٩ - 1396/03/07 - نظرات : ٠متن کامل >>
 ٠٩:٣٣ - 1396/03/07 - نظرات : ٠متن کامل >>
27اردیبهشت- روز جهانی فشار خون
هرسال روز 27 اردیبهشت ( 17 ماه می میلادی) به نام روز جهانی فشارخون نامگذاری شده است . شعار امسال " از مقدار فشارخون خود مطلع باشیم " ( know your blood pressure ) است و تا 5 سال آینده با هدف اجرای برنامه هائی در رابطه با غربالگری و شناسائی بیماران مبتلا به فشارخون بالا تکرار می گردد .
 ٠٨:٤٠ - 1396/02/26 - نظرات : ٠متن کامل >>
برگزاری جشن دانش آموختگی 33نفر از دانشجویان موسسه آموزش عالی سلامت شهرستان خاش
جشن فارغ التحصيلي 33نفر از دانشجويان رشته های اتاق عمل، بهداشت عمومی و فوریت های پزشکی موسسه آموزش عالی سلامت شهرستان خاش شنبه شب در سالن اجتماعات این موسسه با حضور نماینده محترم مجلس شورای اسلامی شهرستان، مدیرشبکه بهداشت ودرمان، رییس مرکز بهداشت، رییس بیمارستان امام خمینی(ره)، اساتید و دانشجویان برگزار گرديد.
 ١٠:٤٧ - 1396/02/24 - نظرات : ٠متن کامل >>
عیادت از بیماران بستری در بخش تالاسمی بیمارستان امام خمینی(ره) خاش
به مناسبت روز جهانی تالاسمی، جمعی از ائمه جمعه معزز، عاقدین محلی، محضرداران و مسئولین حوزه بهداشت ودرمان از بیماران تالاسمی بستری در بیمارستان امام خمینی(ره) عیادت و با تقدیم گل و هدیه از آنان دلجویی نمودند.
 ١١:٤٣ - 1396/02/21 - نظرات : ٠متن کامل >>
حضور صمیمانه نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه معزز زاهدان در بیمارستان امام خمینی(ره) خاش
آیت ا...سلیمانی نماینده محترم ولی فقیه در استان و امام جمعه معزز زاهدان، امام جمعه معزز شهرستان خاش، فرماندار محترم شهرستان و جمعی از مدیران استانی و شهرستانی در بیمارستان امام خمینی(ره) حضور یافته و از نزدیک پروژه بلوک زایمانی این بیمارستان را مورد بازدید قرار دادند. آیت ا...سلیمانی در این بازدید ضمن ابراز رضایت از نحوه ارائه خدمات بهداشتی و درمانی در سطح استان پس از اجرای طرح تحول نظام سلامت بر خدمت هرچه مطلوب تر به محرومین و دردمندان منطقه توصیه نمود.
 ٠٩:٤٧ - 1396/02/21 - نظرات : ٠متن کامل >>
بیماری تالاسمی چیست؟
تالاسمی به گروهی از اختلالات ژنتیکی در خون اطلاق می شود. برای فهم تأثیر تالاسمی بر بدن انسان لازم است ابتدا درباره نحوه ساخته شدن خون در بدن نکاتی را بدانیم. هموگلوبین جزو انتقال دهنده اکسیژن در سلول های قرمز خونی است. هموگلوبین شامل ۲ پروتئین مختلف به نام آلفا و بتا است. اگر بدن توانایی تولید کافی از هر نوع پروتئین را نداشته باشد، سلول های خونی به طور کامل شکل نمی گیرد و در این صورت توانایی انتقال اکسیژن کافی را ندارد و در نتیجه نوعی کم خونی در بدن ایجاد می شود که شاید تا پایان عمر همراه فرد باشد.
 ٠٨:٢٣ - 1396/02/21 - نظرات : ٠متن کامل >>
افتتاح 13پروژه بهداشتی درمانی شهرستان خاش همزمان با سراسر استان در سفر وزیر محترم بهداشت به زاهدان
دکتر قاضی زاده هاشمی جهت افتتاح همزمان 220پروژه بهداشتی ودرمانی در استان سیستان و بلوچستان بصورت ویدئوکنفرانس به زاهدان سفر کرد. به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت .ودرمان شهرستان خاش؛ 13پروژه بهداشتی شهرستان خاش نیز در این سفر و به برکت طرح تحول نظام سلامت و حمایت و پیگیریهای وزارت محترم بهداشت و دانشگاه علوم پزشکی زاهدان افتتاح و به بهره برداری رسید.
 ٠٨:٤٩ - 1396/02/20 - نظرات : ٠متن کامل >>
کلاس آموزشی با محوریت هفته ایمن سازی در مرکز بهداشت شهرستان خاش
در هفته ایمن سازی(4-10اردیبهشت ماه) کلاس آموزشی جهت کاردانان مراکز خدمات جامع سلامت شهری و روستایی توسط کارشناس مربوطه برگزار گردید.
 ١١:٥٤ - 1396/02/14 - نظرات : ٠متن کامل >>
برگزاری آزمون جامع از پزشکان مراکز خدمات جامع سلامت شهری و روستایی در مرکز بهداشت شهرستان خاش
به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت ودرمان شهرستان خاش؛ دکتر رخشانی مدیر شبکه بهداشت و درمان و موسسه آموزش عالی سلامت گفت: آزمون جامع پزشکان شاغل در مراکز خدمات جامع سلامت شهری و روستایی در راستای برنامه توانمندسازی مدیران برنامه پزشک خانواده شهری و روستایی در خصوص ارائه خدمات به روستاییان و ساکنین شهرهای زیر20هزار نفر اجرا گردید.
 ٠٨:٠٩ - 1396/02/13 - نظرات : ٠متن کامل >>
به مناسبت روز جهانی آسم (12 اردیبهشت) ۸ راهنمای خودمراقبتی در مبتلایان به آسم
بیماری آسم قابل درمان نیست و نمی توان از آن اجتناب کرد، مصرف ایمن داروها به طور منظم، بهترین راه برای جلوگیری از عود این بیماری و دستیابی به یک زندگی عادی است.
 ٠٧:١٢ - 1396/02/12 - نظرات : ٠متن کامل >>
پیام تسلیت
دکتر محمد رخشانی در پیامی شهادت جمعی از فرزندان دلیر و شجاع ملت ایران در منطقه مرزی میرجاوه را تسلیت گفت... در متن این پیام آمده است...
 ٠٨:٣٢ - 1396/02/10 - نظرات : ٠متن کامل >>
معدوم سازی 1409کیلوگرم مواد غذایی تاریخ گذشته در شهرستان خاش
به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت ودرمان شهرستان خاش و به نقل از واحد بهداشت محیط؛ در اجرای ماده 31آئین نامه 13در بازدید از مراکز تهیه، توزیع و فروش مواد غذایی و اماکن عمومی در ایام نوروز96مقدار1409کیلوگرم مواد غذایی تاریخ مصرف گذشته و فاسد از سطح عرضه جمع آوری گردید.
 ٠٨:٢٢ - 1396/02/10 - نظرات : ٠متن کامل >>
برگزاری جشن بزرگ سلامت در آخرین روز از هفته سلامت...
در روز پایانی هفته سلامت جشن گرامیداشت این هفته با هدف تقدیر از فعالین و حامیان سلامت شهرستان با حضور فرماندار محترم و جمعی از مدیران و مسئولین ادارات و نیز کارکنان بهداشت و درمان در محل سالن اجتماعات شبکه بهداشت و درمان برگزار گردید.
 ٠٧:٤٤ - 1396/02/10 - نظرات : ٠متن کامل >>
برگزاری جشنواره چندمنظوره سلامت در نوک آباد به همت شبکه بهداشت ودرمان شهرستان خاش
اولین جشنواره سلامت با رویکرد پیشگیری از افسردگی و خودکشی در پارک گلسنگ نوک آباد برگزار شد. به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت ودرمان شهرستان خاش؛ این جشنواره در چهارمین روز هفته سلامت 96 با هدف انتقال پیام سازمان جهانی بهداشت با شعار «بیا در مورد افسردگی حرف بزنیم» در پارک گلسنگ شهر نوک آباد جهت گروه های سنی کودک، نوجوان، جوان، میانسال، سالمند در قالب مسابقه پرواز بادبادک ها،چادرهای تخصصی اطلاع رسانی(چادر هنرهای تجسمی، ترسیم تصاویر، ایجاد حجم ،بازی درمانی، آلاچیق های بهداشتی درمانی ویزیت رایگان تیم پزشکی، تیم روانشناسی، تیم تغذیه سالم،تیم سلامت رفتاری به صورت جداگانه در فضایی مفرح و شاد با حضور ریاست محترم مرکز بهداشت و تیم بهداشتی، بخشدار محترم و هیئت همراه، شهردار و اعضای شورای شهر و جمعی از مسئولین ادارات نوک آباد صورت گرفت.
 ١٢:٣١ - 1396/02/07 - نظرات : ٠متن کامل >>
برگزاری نمایشگاه آموزشی و پیشگیری از سکته های قلبی، مغزی و سرطان ها
همزمان با هفته سلامت، نمایشگاه آموزشی و پیشگیری از سکته های قلبی، مغزی و سرطان ها با حضور ریاست محترم شبکه بهداشت و درمان ، رئیس مرکز بهداشت وکارشناسان ستادی در خاش گشایش یافت.
 ١١:٠٣ - 1396/02/06 - نظرات : ٠متن کامل >>
حضور صمیمانه ریاست محترم دانشگاه علوم پزشکی زاهدان و هیأت همراه در نخستین روز از هفته سلامت در شهرستان خاش
در اولین روز هفته سلامت, رئیس و جمعی از معاونین و مدیران دانشگاه علوم پزشکی زاهدان از بیماران بستری در بیمارستان امام خمینی(ره) خاش عیادت و برای آنان آرزوی سلامتی کردند. به گزارش روابط عمومی - دکتر محمودرضا میری رئیس دانشگاه علوم پزشکی زاهدان گفت: بیماران بستری در بیمارستان های دولتی استان سیستان و بلوچستان حلاوت و شیرینی طرح تحول نظام سلامت را چشیده اند.
 ٠٦:٥٥ - 1396/02/03 - نظرات : ٠متن کامل >>
برگزاری مراسم نمادین «زنگ سلامت» به همت شبکه بهداشت و درمان در مدرسه آزرم
همزمان با آغاز هفته سلامت (یکم لغایت هفتم اردیبهشت) زنگ سلامت با شعار" بیا در مورد افسردگی حرف بزنیم" به همت شبکه بهداشت و درمان و با همکاری آموزش و پرورش در مدرسه آزرم و با مشارکت دانش آموزان مدرسه فاطمه الزهرا به صدا درآمد.
 ١٣:٤١ - 1396/02/02 - نظرات : ٠متن کامل >>
برگزاری همایش پیاده روی و ورزش صبحگاهی ویژه کارکنان حوزه بهداشت ودرمان در اولین روز از هفته سلامت در شهرستان خاش
در اولین روز از هفته سلامت(یکم لغایت هفتم اردیبهشت) با شعار"بیا درمورد افسردگی حرف بزنیم"همایش بزرگ پیاده روی و ورزش صبحگاهی کارکنان حوزه بهداشت ودرمان شهرستان خاش صبح روز جمعه در محل جاده سلامت برگزار گردید.
 ١٢:٢٣ - 1396/02/02 - نظرات : ٠متن کامل >>
همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی کارکنان حوزه سلامت
به اطلاع کلیه همکاران محترم شبکه بهداشت ودرمان و موسسه آموزش عالی سلامت میرساند:به مناسبت گرامیداشت هفته سلامت(یکم لغایت هفتم اردیبهشت) با شعار"بیا در مورد افسردگی حرف بزنیم..." و در اولین روز این هفته
 ١٠:٤٦ - 1396/01/29 - نظرات : ٠متن کامل >>
شعار سازمان بهداشت جهانی در سال ۲۰۱۷ میلادی (مصادف با ۱۸ فروردین):افسردگی: بیا حرف بزنیم...
افسردگی یک بیماری روانی‌ست که باعث احساس غم و ناراحتی مداوم و از دست‌دادن علاقه می‌شود. اکثر افراد بعضی از مواقع احساس نارحتی، افسردگی و غم می‌نمایند، احساس افسرده و غمگین بودن واکنشی طبیعی بدن به مشکلات زندگی و از دست‌دادن چیزها و کسانی که به آنها علاقه داریم، می‌‌باشد. اما زمانیکه این احساس غم و اندوه شدید، بی‌امیدی، بی‌چارگی و بی‌ارزشی بیشتر از چند روز یا چند هفته طول بکشد، شما دچار بیماری افسردگی شده‌اید.
 ١٢:١١ - 1396/01/27 - نظرات : ٠متن کامل >>
پیام تسلیت مدیر شبکه بهداشت ودرمان و موسسه آموزش عالی سلامت شهرستان خاش در پی جان باختن تعدادی از هموطنان در وقوع سیل در شمال غربی کشور
دکتر محمد رخشانی در پیامی ضمن عرض تسلیت جان باختن تعدادی از هموطنان در سیل مناطق شمال غربی کشور با بازماندگان و بستگان جانباختگان ابراز همدردی کرد. در متن این پیام آمده است:
 ١٠:٣٨ - 1396/01/27 - نظرات : ٠متن کامل >>
اعلام آمادگی شبکه بهداشت و درمان شهرستان خاش در برگزاری برنامه های هفته سلامت96
دکتر محمد رخشانی در دومین کمیته برنامه ریزی هفته سلامت از آمادگی کامل شبکه در اجرای هرچه بهتر فعالیتهای این هفته خبر داد. به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت ودرمان شهرستان خاش؛ مدیر شبکه بهداشت و درمان و موسسه آموزش عالی سلامت شهرستان که بصورت مستمر و با حساسیت بالا اجرای برنامه های هفته سلامت 96از تاریخ یکم لغایت هفتم اردیبهشت ماه و با شعار"زندگی سالم با نشاط و امید" را دنبال می نماید در دومین نشست هماهنگی برنامه های این هفته بر تعامل و مشارکت تمامی واحدهای سلامت شهرستان تأکید نمود.
 ٠٩:٠٥ - 1396/01/23 - نظرات : ٠متن کامل >>
برگزاری کمیته مرگ کودک در شبکه بهداشت ودرمان شهرستان خاش
در تاریخ16فروردین96 کمیته شهرستانی کاهش مرگ و میر کودکان با حضوردکتر خاشی ریس مرکز بهداشت، دکتر عطایی متخصص اطفال و برخی مسئولین مرکز بهداشت، بیمارستان امام خمینی(ره) و سایر اعضای کمیته مرگ و میر راس ساعت 8 صبح در سالن کنفرانس مرکز بهداشت برگزار گردید.
 ١٠:١٠ - 1396/01/19 - نظرات : ٠متن کامل >>
تشکیل دبیرخانه برنامه های هفته سلامت سال96 در شبکه بهداشت و درمان شهرستان خاش
نخستین نشست کمیته اجرایی ستاد برگزاری هفته سلامت در شبکه بهداشت و درمان شهرستان خاش برگزار شد. کمیته درمورخ 15/1/96باحضور دکتر رخشانی، مدیر شبکه بهداشت ودرمان و موسسه آموزش عالی سلامت، دکتر خاشی رییس مرکز بهداشت، مهندس اله بخش کرد معاون مرکز بهداشت و سایراعضای کمیته با هدف برنامه ریزی در جهت اجرای هرچه بهتر برنامه های هفته سلامت همگام با سراسر کشور برگزار شد.
 ٠٧:٤١ - 1396/01/16 - نظرات : ٠متن کامل >>
حضور معاونت محترم اجرایی مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی کشور در جمع پرسنل خدوم اورژانس 115شهرستان خاش
جناب آقای دکتر میعادفر معاونت محترم اجرایی مرکز مدیریت حوادث وفوریتهای پزشکی کشور ضمن حضور در بین پرسنل وظیفه شناس اورژانس115شهرستان خاش از تلاش ها وخدمات شبانه روزی کارکنان این حوزه به بیماران و مصدومان نیازمند خدمات فوری قدردانی کرد.
 ١٠:٢٤ - 1396/01/10 - نظرات : ٠متن کامل >>
 ٠٧:٤٠ - 1396/01/10 - نظرات : ٠متن کامل >>
بازدید معاونت محترم بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان از مرکز معین شهرستان خاش در ایام تعطیلات نوروز
در راستای اهداف وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی کشور مبنی بر ارایه خدمات هرچه مطلوب تر بخصوص در ایام تعطیلات نوروز به مردم عزیز و بویژه میهمانان و مسافران نوروزی، دکتر طباطبایی معاونت محترم بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان از نحوه ارائه خدمات در مرکز معین(مرکز خدمات جامع سلامت شهید بهشتی) شهرستان خاش بازدید نمودند.
 ٠٧:٣٦ - 1396/01/10 - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>