اخبار
برگزاری جشنواره چندمنظوره سلامت در نوک آباد به همت شبکه بهداشت ودرمان شهرستان خاش
اولین جشنواره سلامت با رویکرد پیشگیری از افسردگی و خودکشی در پارک گلسنگ نوک آباد برگزار شد. به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت ودرمان شهرستان خاش؛ این جشنواره در چهارمین روز هفته سلامت 96 با هدف انتقال پیام سازمان جهانی بهداشت با شعار «بیا در مورد افسردگی حرف بزنیم» در پارک گلسنگ شهر نوک آباد جهت گروه های سنی کودک، نوجوان، جوان، میانسال، سالمند در قالب مسابقه پرواز بادبادک ها،چادرهای تخصصی اطلاع رسانی(چادر هنرهای تجسمی، ترسیم تصاویر، ایجاد حجم ،بازی درمانی، آلاچیق های بهداشتی درمانی ویزیت رایگان تیم پزشکی، تیم روانشناسی، تیم تغذیه سالم،تیم سلامت رفتاری به صورت جداگانه در فضایی مفرح و شاد با حضور ریاست محترم مرکز بهداشت و تیم بهداشتی، بخشدار محترم و هیئت همراه، شهردار و اعضای شورای شهر و جمعی از مسئولین ادارات نوک آباد صورت گرفت.
 ١٢:٣١ - 1396/02/07 - نظرات : ٠متن کامل >>
برگزاری نمایشگاه آموزشی و پیشگیری از سکته های قلبی، مغزی و سرطان ها
همزمان با هفته سلامت، نمایشگاه آموزشی و پیشگیری از سکته های قلبی، مغزی و سرطان ها با حضور ریاست محترم شبکه بهداشت و درمان ، رئیس مرکز بهداشت وکارشناسان ستادی در خاش گشایش یافت.
 ١١:٠٣ - 1396/02/06 - نظرات : ٠متن کامل >>
حضور صمیمانه ریاست محترم دانشگاه علوم پزشکی زاهدان و هیأت همراه در نخستین روز از هفته سلامت در شهرستان خاش
در اولین روز هفته سلامت, رئیس و جمعی از معاونین و مدیران دانشگاه علوم پزشکی زاهدان از بیماران بستری در بیمارستان امام خمینی(ره) خاش عیادت و برای آنان آرزوی سلامتی کردند. به گزارش روابط عمومی - دکتر محمودرضا میری رئیس دانشگاه علوم پزشکی زاهدان گفت: بیماران بستری در بیمارستان های دولتی استان سیستان و بلوچستان حلاوت و شیرینی طرح تحول نظام سلامت را چشیده اند.
 ٠٦:٥٥ - 1396/02/03 - نظرات : ٠متن کامل >>
برگزاری مراسم نمادین «زنگ سلامت» به همت شبکه بهداشت و درمان در مدرسه آزرم
همزمان با آغاز هفته سلامت (یکم لغایت هفتم اردیبهشت) زنگ سلامت با شعار" بیا در مورد افسردگی حرف بزنیم" به همت شبکه بهداشت و درمان و با همکاری آموزش و پرورش در مدرسه آزرم و با مشارکت دانش آموزان مدرسه فاطمه الزهرا به صدا درآمد.
 ١٣:٤١ - 1396/02/02 - نظرات : ٠متن کامل >>
برگزاری همایش پیاده روی و ورزش صبحگاهی ویژه کارکنان حوزه بهداشت ودرمان در اولین روز از هفته سلامت در شهرستان خاش
در اولین روز از هفته سلامت(یکم لغایت هفتم اردیبهشت) با شعار"بیا درمورد افسردگی حرف بزنیم"همایش بزرگ پیاده روی و ورزش صبحگاهی کارکنان حوزه بهداشت ودرمان شهرستان خاش صبح روز جمعه در محل جاده سلامت برگزار گردید.
 ١٢:٢٣ - 1396/02/02 - نظرات : ٠متن کامل >>
 ٠٨:٥٥ - 1396/01/31 - نظرات : ٠متن کامل >>
هفته سلامت گرامی باد...
روابط عمومی شبکه بهداشت ودرمان شهرستان خاش
 ١١:٠٠ - 1396/01/29 - نظرات : ٠متن کامل >>
همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی کارکنان حوزه سلامت
به اطلاع کلیه همکاران محترم شبکه بهداشت ودرمان و موسسه آموزش عالی سلامت میرساند:به مناسبت گرامیداشت هفته سلامت(یکم لغایت هفتم اردیبهشت) با شعار"بیا در مورد افسردگی حرف بزنیم..." و در اولین روز این هفته
 ١٠:٤٦ - 1396/01/29 - نظرات : ٠متن کامل >>
شعار سازمان بهداشت جهانی در سال ۲۰۱۷ میلادی (مصادف با ۱۸ فروردین):افسردگی: بیا حرف بزنیم...
افسردگی یک بیماری روانی‌ست که باعث احساس غم و ناراحتی مداوم و از دست‌دادن علاقه می‌شود. اکثر افراد بعضی از مواقع احساس نارحتی، افسردگی و غم می‌نمایند، احساس افسرده و غمگین بودن واکنشی طبیعی بدن به مشکلات زندگی و از دست‌دادن چیزها و کسانی که به آنها علاقه داریم، می‌‌باشد. اما زمانیکه این احساس غم و اندوه شدید، بی‌امیدی، بی‌چارگی و بی‌ارزشی بیشتر از چند روز یا چند هفته طول بکشد، شما دچار بیماری افسردگی شده‌اید.
 ١٢:١١ - 1396/01/27 - نظرات : ٠متن کامل >>
پیام تسلیت مدیر شبکه بهداشت ودرمان و موسسه آموزش عالی سلامت شهرستان خاش در پی جان باختن تعدادی از هموطنان در وقوع سیل در شمال غربی کشور
دکتر محمد رخشانی در پیامی ضمن عرض تسلیت جان باختن تعدادی از هموطنان در سیل مناطق شمال غربی کشور با بازماندگان و بستگان جانباختگان ابراز همدردی کرد. در متن این پیام آمده است:
 ١٠:٣٨ - 1396/01/27 - نظرات : ٠متن کامل >>
اعلام آمادگی شبکه بهداشت و درمان شهرستان خاش در برگزاری برنامه های هفته سلامت96
دکتر محمد رخشانی در دومین کمیته برنامه ریزی هفته سلامت از آمادگی کامل شبکه در اجرای هرچه بهتر فعالیتهای این هفته خبر داد. به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت ودرمان شهرستان خاش؛ مدیر شبکه بهداشت و درمان و موسسه آموزش عالی سلامت شهرستان که بصورت مستمر و با حساسیت بالا اجرای برنامه های هفته سلامت 96از تاریخ یکم لغایت هفتم اردیبهشت ماه و با شعار"زندگی سالم با نشاط و امید" را دنبال می نماید در دومین نشست هماهنگی برنامه های این هفته بر تعامل و مشارکت تمامی واحدهای سلامت شهرستان تأکید نمود.
 ٠٩:٠٥ - 1396/01/23 - نظرات : ٠متن کامل >>
 ٠٧:٤٣ - 1396/01/20 - نظرات : ٠متن کامل >>
برگزاری کمیته مرگ کودک در شبکه بهداشت ودرمان شهرستان خاش
در تاریخ16فروردین96 کمیته شهرستانی کاهش مرگ و میر کودکان با حضوردکتر خاشی ریس مرکز بهداشت، دکتر عطایی متخصص اطفال و برخی مسئولین مرکز بهداشت، بیمارستان امام خمینی(ره) و سایر اعضای کمیته مرگ و میر راس ساعت 8 صبح در سالن کنفرانس مرکز بهداشت برگزار گردید.
 ١٠:١٠ - 1396/01/19 - نظرات : ٠متن کامل >>
تشکیل دبیرخانه برنامه های هفته سلامت سال96 در شبکه بهداشت و درمان شهرستان خاش
نخستین نشست کمیته اجرایی ستاد برگزاری هفته سلامت در شبکه بهداشت و درمان شهرستان خاش برگزار شد. کمیته درمورخ 15/1/96باحضور دکتر رخشانی، مدیر شبکه بهداشت ودرمان و موسسه آموزش عالی سلامت، دکتر خاشی رییس مرکز بهداشت، مهندس اله بخش کرد معاون مرکز بهداشت و سایراعضای کمیته با هدف برنامه ریزی در جهت اجرای هرچه بهتر برنامه های هفته سلامت همگام با سراسر کشور برگزار شد.
 ٠٧:٤١ - 1396/01/16 - نظرات : ٠متن کامل >>
حضور معاونت محترم اجرایی مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی کشور در جمع پرسنل خدوم اورژانس 115شهرستان خاش
جناب آقای دکتر میعادفر معاونت محترم اجرایی مرکز مدیریت حوادث وفوریتهای پزشکی کشور ضمن حضور در بین پرسنل وظیفه شناس اورژانس115شهرستان خاش از تلاش ها وخدمات شبانه روزی کارکنان این حوزه به بیماران و مصدومان نیازمند خدمات فوری قدردانی کرد.
 ١٠:٢٤ - 1396/01/10 - نظرات : ٠متن کامل >>
 ٠٧:٤٠ - 1396/01/10 - نظرات : ٠متن کامل >>
بازدید معاونت محترم بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان از مرکز معین شهرستان خاش در ایام تعطیلات نوروز
در راستای اهداف وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی کشور مبنی بر ارایه خدمات هرچه مطلوب تر بخصوص در ایام تعطیلات نوروز به مردم عزیز و بویژه میهمانان و مسافران نوروزی، دکتر طباطبایی معاونت محترم بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان از نحوه ارائه خدمات در مرکز معین(مرکز خدمات جامع سلامت شهید بهشتی) شهرستان خاش بازدید نمودند.
 ٠٧:٣٦ - 1396/01/10 - نظرات : ٠متن کامل >>
پیام تسلیت به جناب آقای دکتر رضا کرد
روابط عمومی شبکه بهداشت ودرمان شهرستان خاش
 ١١:٥٣ - 1396/01/07 - نظرات : ٠متن کامل >>
تبریک سال نو
روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان خاش
 ١٣:٢٩ - 1395/12/25 - نظرات : ٠متن کامل >>
 ١٣:٢٣ - 1395/12/25 - نظرات : ٠متن کامل >>
مدیر شبکه بهداشت و درمان و موسسه آموزش عالی سلامت شهرستان خاش خبر داد: اعلام آمادگی کامل تیم سلامت شهرستان خاش در ایام تعطیلات نوروزی
دکتر رخشانی گفت: از 26 اسفندماه سالجاری کلیه نیروهای خدمت رسان ما در حوزه سلامت شهرستان برای استمرار و ارائه خدمات در تعطیلات نوروز، در حالت آماده‌باش قرار گرفتند و تمام تلاش مجموعه بهداشت و درمان این است که در ایام نوروز با توجه به تعطیلات، بهترین خدمات بهداشتی درمانی به مردم شهرستان و همچنین مسافرین ارائه شود.
 ١٢:٢٤ - 1395/12/25 - نظرات : ٠متن کامل >>
ایمن شادی کنیم...
روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان خاش
 ٠٩:٢٣ - 1395/12/24 - نظرات : ٠متن کامل >>
دیدار و ملاقات نمایندگان انجمن معتادان گمنام شهرستان خاش با مدیر شبکه بهداشت و درمان این شهرستان
در راستای تقویت برنامه های پیشگیرانه از مصرف مواد مخدردر شهرستان و با هدف تقدیر و تشکر از همکاریهای حوزه سلامت با انجمن معتادان گمنام و به منظور توسعه این تعاملات جمعی از نمایندگان این انجمن در دفتر کار مدیر شبکه بهداشت ودرمان حضور یافته و با اهدای تندیس از ایشان تقدیر نمودند.
 ٠٨:٤٣ - 1395/12/24 - نظرات : ٠متن کامل >>
برگزاری گردهمایی مدارس مروج سلامت در شبکه بهداشت و درمان شهرستان خاش
در روز دوشنبه مورخ23/12/95، شبکه بهداشت و درمان شهرستان خاش میزبان جمعی از مسئولین آموزش و پرورش، مدیران، معاونین و رابطین بهداشتی مدارس سطح شهرستان در مراسم گردهمایی مدارس مروج سلامت به همت واحد سلامت خانواده بود.
 ٠٧:٢٧ - 1395/12/24 - نظرات : ٠متن کامل >>
پلمپ دفتر کار مامایی متخلف در شهرستان خاش
مدیر شبکه بهداشت ودرمان شهرستان خاش از پلمپ یک مرکز درمانی مامایی متخلف در شهرستان خاش خبر داد. دکتر محمد رخشانی گفت : با توجه به بازدیدهای مستمر و بررسی واحد نظارت بر درمان شبکه و با توجه به محرز شدن تخلفات پزشکی و برگزاری کمیسیون ماده یازده و ارجاع پرونده به مراجع قضایی و بررسی قضایی پرونده نامبرده ،مقام قضایی حکم بر عدم فعالیت این دفتر کار متخلف صادر نمود و دفتر کار مامایی متخلف با هدف حفظ سلامت عمومی جامعه و پیشگیری از تخلفات پزشکی پلمپ گردید.
 ٠٧:٢٥ - 1395/12/24 - نظرات : ٠متن کامل >>
برگزاری کمیته هماهنگی بین بخشی بسیج سلامت نوروزی در شبکه بهداشت ودرمان شهرستان خاش
روز پنجشنبه19/12/95، کمیته مشترک هماهنگی بین بخشی با محوریت بسیج سلامت نوروزی و برنامه ریزی های لازم با حضور اد ارات مرکز بهداشت، تعزیرات حکومتی، شهرداری، آب و فاضلاب شهری و روستایی و...در محل دفتر رییس مرکز بهداشت شهرستان خاش برگزار گردید.
 ١٢:٠١ - 1395/12/19 - نظرات : ٠متن کامل >>
نشت گاز آمونیاک در کشتارگاه طیور خاش کنترل شد
مدیر شبکه بهداشت و درمان خاش با اعلام این مطلب گفت:در ساعت 4:30 امروز پنجشنبه نشت گاز آمونیاک از سردخانه کشتارگاه طیور خاش گزارش شد که مجموعه کارکنان بهداشت و درمان شامل کارکنان واحد سلامت محیط کار( بهداشت محیط) و همچنین پرسنل اورژانس 115به محل حادثه عزیمت و با همکاری شهرداری، آتش نشانی و سایرنیروهای امدادی نسبت به مهار نشتی اقدام نمودند.
 ١٠:٥٣ - 1395/12/19 - نظرات : ٠متن کامل >>
شناسایی و تعطیلی خانه ای در شهرستان خاش که به مرکز غیر مجاز دندانسازی تبدیل شده بود...
دکتر رخشانی مدیر شبکه بهداشت ودرمان و موسسه آموزش عالی سلامت شهرستان خاش از شناسایی و پلمپ خانه ای که به عنوان مرکز غیر مجاز دندانسازی به انجام امور مداخله گرانه در زمینه دندانسازی و دندانپزشکی در شهرستان خاش مشغول بود خبر داد.
 ٠٨:١١ - 1395/12/19 - نظرات : ٠متن کامل >>
برگزاری آیین درختکاری و برپایی بوستان رابطین سلامت توسط مرکز بهداشت شهرستان خاش
به مناسبت ۱۵ اسفند و فرارسیدن هفته منابع طبیعی و روز درختکاری، آیین گرامیداشت این روزبه همت واحد جلب مشارکتهای مردمی با کاشت 30نهال توسط رابطین سلامت ادارات شهرستان خاش و برپایی بوستان رابطین برگزار گردید.
 ١١:٢٧ - 1395/12/16 - نظرات : ٠متن کامل >>
اجرای مانور بسیج سلامت نوروزی در شهرستان خاش
مهندس مسعود آزادی کارشناس مسئول بهداشت محیط و حرفه ای مرکز بهداشت شهرستان خاش گفت: مانور بسیج سلامت نوروزی شهرستان خاش همزمان با سراسر کشور روز یکشنبه مورخ 15/12/95 با حضور ادارات راهنمایی و رانندگی ،شهرداری ،دامپزشکی ،هلال احمر راه و شهرسازی برگزارشد .
 ١٠:٢٤ - 1395/12/16 - نظرات : ٠متن کامل >>
15اسفند، روز درختکاری گرامی باد...
روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان خاش
 ١٠:٣٩ - 1395/12/15 - نظرات : ٠متن کامل >>
برگزاری کارگاه دو روزه بسته خدمات نوین سلامت میانسالان و سالمندان در شبکه بهداشت و درمان شهرستان خاش
کارگاه دو روزه خدمات نوین سلامت میانسالان و سالمندان به همت گروه سلامت جمعیت و خانواده و با حضور کلیه کاردانان مراکز خدمات جامع سلامت شهری و روستایی و مراقبین سلامت پایگاههای سلامت در سالن کنفرانس مرکز بهداشت برگزار گردید.
 ١٠:١٨ - 1395/12/15 - نظرات : ٠متن کامل >>
برگزاری کارگاه آموزشی مفاهیم و برنامه های مدیریت خطر و بلایا در مرکز بهداشت شهرستان خاش
کارگاه آموزشی2روزه مفاهیم و برنامه های مدیریت خطر و بلایا و ارزیابی آمادگی و آسیب پذیری سازه ای و غیر سازه ای در مواقع بحران با حضور مهندس پاکزاد مدیر گروه بهداشت محیط و حرفه ای معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان، خانم سوداگر مسئول آموزشگاه بهورزی دانشگاه، مربیان بهورزی و کارشناسان بهداشت محیط و حرفه ای مراکز بهداشت شهرستان های تابعه دانشگاه علوم پزشکی زاهدان و به میزبانی مرکز بهداشت خاش برگزار گردید.
 ١٢:٤١ - 1395/12/11 - نظرات : ٠متن کامل >>
برگزاری کلاس آموزشی هفته سلامت مردان ایرانی جهت رابطین ادارات شهرستان خاش
با توجه به هفته سلامت مردان ایرانی(سما)با شعار"آیا در مسابقه سلامت برنده اید؟" از تاریخ یکم لغایت هفتم اسفندماه وپس از برنامه ریزی های صورت گرفته در کمیته هفته سلامت مردان ایرانی و نیز تأکید دکتر خاشی رییس مرکز بهداشت بر لزوم اطلاع رسانی و تبیین اهمیت حساس سازی مردان نسبت به سلامت خود و افزایش دسترسی آنان به اطلاعات سلامتی کلاس آموزشی با این موضوع و با حضور جناب سروان مهدیان فرد ریاست محترم راهنمایی و رانندگی جهت رابطین بهداشتی ادارات سطح شهرستان خاش برگزار گردید.
 ٠٨:٤٦ - 1395/12/09 - نظرات : ٠متن کامل >>
برگزاری جشنواره شیر و سلامتی در دبستان دخترانه فاطمه الزهرای شهرستان خاش
جشنواره شیر و محصولات لبنی با همکاری و مشارکت مرکز بهداشت و آموزش و پرورش شهرستان خاش و پس از برنامه ریزیهای صورت گرفته در دبستان فاطمه الزهرا و با استقبال پرشور دانش آموزان برگزار گردید.
 ٠٨:٠٤ - 1395/12/04 - نظرات : ٠متن کامل >>
آغاز مرحله دوم طرح ملی ایمنسازی تکمیلی فلج اطفال با کودکان زیر5سال پیش دبستانی رستگاران شهرستان خاش کلید خورد...
دکتر منصور خاشی رییس مرکز بهداشت شهرستان خاش از برگزاری افتتاحیه مرحله دوم طرح ملی ایمنسازی تکمیلی فلج اطفال به همت شبکه بهداشت و درمان و با همکاری آموزش و پرورش و در پیش دبستانی رستگاران شهرستان خاش خبر داد.
 ٠٩:٣٢ - 1395/12/01 - نظرات : ٠متن کامل >>
پیام تسلیت مدیر شبکه بهداشت ودرمان شهرستان خاش در پی درگذشت روحانی وارسته، امام جمعه فقید شهرستان، حجت الاسلام و المسلمین حاج آقای میری
در متن این پیام آمده است: «انالله و انااليه راجعون» درگذشت روحانی وارسته ،حجت الاسلام و المسلمین حاج آقای میری، امام جمعه فقید تشیع شهرستان خاش، موجب تالم خاطر گردید.
 ١٠:٣٢ - 1395/11/30 - نظرات : ٠متن کامل >>
برگزاری کمیته هماهنگی هفته سلامت مردان ایرانی در شبکه بهداشت ودرمان شهرستان خاش
کمیته هماهنگی برنامه های هفته سلامت مردان ایرانی امسال با شعار"آیا در مسابقه سلامت برنده اید؟"با حضور مهندس اله بخش کرد معاون و مسئول بیماریهای واگیر شهرستان و جمعی از مسئولین و کارشناسان ستادی مرکز بهداشت برگزار گردید.
 ١١:١٠ - 1395/11/28 - نظرات : ٠متن کامل >>
هفته سلامت مردان
شبکه بهداشت ودرمان شهرستان خاش
 ١٠:١٣ - 1395/11/28 - نظرات : ٠متن کامل >>
برگزاری یادواره شهدای پایگاهی در شبکه بهداشت و درمان شهرستان خاش
در دهه مبارک فجر یادواره 3شهید شبکه بهداشت و درمان شهرستان خاش به همت پایگاه مقاومت بسیج حضرت رقیه (س) و شبکه بهداشت ودرمان شهرستان خاش برگزار گردید.
 ١٠:٤٠ - 1395/11/24 - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>