اخبار
تبریک سال نو
روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان خاش
 ١٣:٢٩ - 1395/12/25 - نظرات : ٠متن کامل >>
 ١٣:٢٣ - 1395/12/25 - نظرات : ٠متن کامل >>
مدیر شبکه بهداشت و درمان و موسسه آموزش عالی سلامت شهرستان خاش خبر داد: اعلام آمادگی کامل تیم سلامت شهرستان خاش در ایام تعطیلات نوروزی
دکتر رخشانی گفت: از 26 اسفندماه سالجاری کلیه نیروهای خدمت رسان ما در حوزه سلامت شهرستان برای استمرار و ارائه خدمات در تعطیلات نوروز، در حالت آماده‌باش قرار گرفتند و تمام تلاش مجموعه بهداشت و درمان این است که در ایام نوروز با توجه به تعطیلات، بهترین خدمات بهداشتی درمانی به مردم شهرستان و همچنین مسافرین ارائه شود.
 ١٢:٢٤ - 1395/12/25 - نظرات : ٠متن کامل >>
ایمن شادی کنیم...
روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان خاش
 ٠٩:٢٣ - 1395/12/24 - نظرات : ٠متن کامل >>
دیدار و ملاقات نمایندگان انجمن معتادان گمنام شهرستان خاش با مدیر شبکه بهداشت و درمان این شهرستان
در راستای تقویت برنامه های پیشگیرانه از مصرف مواد مخدردر شهرستان و با هدف تقدیر و تشکر از همکاریهای حوزه سلامت با انجمن معتادان گمنام و به منظور توسعه این تعاملات جمعی از نمایندگان این انجمن در دفتر کار مدیر شبکه بهداشت ودرمان حضور یافته و با اهدای تندیس از ایشان تقدیر نمودند.
 ٠٨:٤٣ - 1395/12/24 - نظرات : ٠متن کامل >>
برگزاری گردهمایی مدارس مروج سلامت در شبکه بهداشت و درمان شهرستان خاش
در روز دوشنبه مورخ23/12/95، شبکه بهداشت و درمان شهرستان خاش میزبان جمعی از مسئولین آموزش و پرورش، مدیران، معاونین و رابطین بهداشتی مدارس سطح شهرستان در مراسم گردهمایی مدارس مروج سلامت به همت واحد سلامت خانواده بود.
 ٠٧:٢٧ - 1395/12/24 - نظرات : ٠متن کامل >>
پلمپ دفتر کار مامایی متخلف در شهرستان خاش
مدیر شبکه بهداشت ودرمان شهرستان خاش از پلمپ یک مرکز درمانی مامایی متخلف در شهرستان خاش خبر داد. دکتر محمد رخشانی گفت : با توجه به بازدیدهای مستمر و بررسی واحد نظارت بر درمان شبکه و با توجه به محرز شدن تخلفات پزشکی و برگزاری کمیسیون ماده یازده و ارجاع پرونده به مراجع قضایی و بررسی قضایی پرونده نامبرده ،مقام قضایی حکم بر عدم فعالیت این دفتر کار متخلف صادر نمود و دفتر کار مامایی متخلف با هدف حفظ سلامت عمومی جامعه و پیشگیری از تخلفات پزشکی پلمپ گردید.
 ٠٧:٢٥ - 1395/12/24 - نظرات : ٠متن کامل >>
برگزاری کمیته هماهنگی بین بخشی بسیج سلامت نوروزی در شبکه بهداشت ودرمان شهرستان خاش
روز پنجشنبه19/12/95، کمیته مشترک هماهنگی بین بخشی با محوریت بسیج سلامت نوروزی و برنامه ریزی های لازم با حضور اد ارات مرکز بهداشت، تعزیرات حکومتی، شهرداری، آب و فاضلاب شهری و روستایی و...در محل دفتر رییس مرکز بهداشت شهرستان خاش برگزار گردید.
 ١٢:٠١ - 1395/12/19 - نظرات : ٠متن کامل >>
نشت گاز آمونیاک در کشتارگاه طیور خاش کنترل شد
مدیر شبکه بهداشت و درمان خاش با اعلام این مطلب گفت:در ساعت 4:30 امروز پنجشنبه نشت گاز آمونیاک از سردخانه کشتارگاه طیور خاش گزارش شد که مجموعه کارکنان بهداشت و درمان شامل کارکنان واحد سلامت محیط کار( بهداشت محیط) و همچنین پرسنل اورژانس 115به محل حادثه عزیمت و با همکاری شهرداری، آتش نشانی و سایرنیروهای امدادی نسبت به مهار نشتی اقدام نمودند.
 ١٠:٥٣ - 1395/12/19 - نظرات : ٠متن کامل >>
شناسایی و تعطیلی خانه ای در شهرستان خاش که به مرکز غیر مجاز دندانسازی تبدیل شده بود...
دکتر رخشانی مدیر شبکه بهداشت ودرمان و موسسه آموزش عالی سلامت شهرستان خاش از شناسایی و پلمپ خانه ای که به عنوان مرکز غیر مجاز دندانسازی به انجام امور مداخله گرانه در زمینه دندانسازی و دندانپزشکی در شهرستان خاش مشغول بود خبر داد.
 ٠٨:١١ - 1395/12/19 - نظرات : ٠متن کامل >>
برگزاری آیین درختکاری و برپایی بوستان رابطین سلامت توسط مرکز بهداشت شهرستان خاش
به مناسبت ۱۵ اسفند و فرارسیدن هفته منابع طبیعی و روز درختکاری، آیین گرامیداشت این روزبه همت واحد جلب مشارکتهای مردمی با کاشت 30نهال توسط رابطین سلامت ادارات شهرستان خاش و برپایی بوستان رابطین برگزار گردید.
 ١١:٢٧ - 1395/12/16 - نظرات : ٠متن کامل >>
اجرای مانور بسیج سلامت نوروزی در شهرستان خاش
مهندس مسعود آزادی کارشناس مسئول بهداشت محیط و حرفه ای مرکز بهداشت شهرستان خاش گفت: مانور بسیج سلامت نوروزی شهرستان خاش همزمان با سراسر کشور روز یکشنبه مورخ 15/12/95 با حضور ادارات راهنمایی و رانندگی ،شهرداری ،دامپزشکی ،هلال احمر راه و شهرسازی برگزارشد .
 ١٠:٢٤ - 1395/12/16 - نظرات : ٠متن کامل >>
15اسفند، روز درختکاری گرامی باد...
روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان خاش
 ١٠:٣٩ - 1395/12/15 - نظرات : ٠متن کامل >>
برگزاری کارگاه دو روزه بسته خدمات نوین سلامت میانسالان و سالمندان در شبکه بهداشت و درمان شهرستان خاش
کارگاه دو روزه خدمات نوین سلامت میانسالان و سالمندان به همت گروه سلامت جمعیت و خانواده و با حضور کلیه کاردانان مراکز خدمات جامع سلامت شهری و روستایی و مراقبین سلامت پایگاههای سلامت در سالن کنفرانس مرکز بهداشت برگزار گردید.
 ١٠:١٨ - 1395/12/15 - نظرات : ٠متن کامل >>
برگزاری کارگاه آموزشی مفاهیم و برنامه های مدیریت خطر و بلایا در مرکز بهداشت شهرستان خاش
کارگاه آموزشی2روزه مفاهیم و برنامه های مدیریت خطر و بلایا و ارزیابی آمادگی و آسیب پذیری سازه ای و غیر سازه ای در مواقع بحران با حضور مهندس پاکزاد مدیر گروه بهداشت محیط و حرفه ای معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان، خانم سوداگر مسئول آموزشگاه بهورزی دانشگاه، مربیان بهورزی و کارشناسان بهداشت محیط و حرفه ای مراکز بهداشت شهرستان های تابعه دانشگاه علوم پزشکی زاهدان و به میزبانی مرکز بهداشت خاش برگزار گردید.
 ١٢:٤١ - 1395/12/11 - نظرات : ٠متن کامل >>
برگزاری کلاس آموزشی هفته سلامت مردان ایرانی جهت رابطین ادارات شهرستان خاش
با توجه به هفته سلامت مردان ایرانی(سما)با شعار"آیا در مسابقه سلامت برنده اید؟" از تاریخ یکم لغایت هفتم اسفندماه وپس از برنامه ریزی های صورت گرفته در کمیته هفته سلامت مردان ایرانی و نیز تأکید دکتر خاشی رییس مرکز بهداشت بر لزوم اطلاع رسانی و تبیین اهمیت حساس سازی مردان نسبت به سلامت خود و افزایش دسترسی آنان به اطلاعات سلامتی کلاس آموزشی با این موضوع و با حضور جناب سروان مهدیان فرد ریاست محترم راهنمایی و رانندگی جهت رابطین بهداشتی ادارات سطح شهرستان خاش برگزار گردید.
 ٠٨:٤٦ - 1395/12/09 - نظرات : ٠متن کامل >>
برگزاری جشنواره شیر و سلامتی در دبستان دخترانه فاطمه الزهرای شهرستان خاش
جشنواره شیر و محصولات لبنی با همکاری و مشارکت مرکز بهداشت و آموزش و پرورش شهرستان خاش و پس از برنامه ریزیهای صورت گرفته در دبستان فاطمه الزهرا و با استقبال پرشور دانش آموزان برگزار گردید.
 ٠٨:٠٤ - 1395/12/04 - نظرات : ٠متن کامل >>
آغاز مرحله دوم طرح ملی ایمنسازی تکمیلی فلج اطفال با کودکان زیر5سال پیش دبستانی رستگاران شهرستان خاش کلید خورد...
دکتر منصور خاشی رییس مرکز بهداشت شهرستان خاش از برگزاری افتتاحیه مرحله دوم طرح ملی ایمنسازی تکمیلی فلج اطفال به همت شبکه بهداشت و درمان و با همکاری آموزش و پرورش و در پیش دبستانی رستگاران شهرستان خاش خبر داد.
 ٠٩:٣٢ - 1395/12/01 - نظرات : ٠متن کامل >>
پیام تسلیت مدیر شبکه بهداشت ودرمان شهرستان خاش در پی درگذشت روحانی وارسته، امام جمعه فقید شهرستان، حجت الاسلام و المسلمین حاج آقای میری
در متن این پیام آمده است: «انالله و انااليه راجعون» درگذشت روحانی وارسته ،حجت الاسلام و المسلمین حاج آقای میری، امام جمعه فقید تشیع شهرستان خاش، موجب تالم خاطر گردید.
 ١٠:٣٢ - 1395/11/30 - نظرات : ٠متن کامل >>
برگزاری کمیته هماهنگی هفته سلامت مردان ایرانی در شبکه بهداشت ودرمان شهرستان خاش
کمیته هماهنگی برنامه های هفته سلامت مردان ایرانی امسال با شعار"آیا در مسابقه سلامت برنده اید؟"با حضور مهندس اله بخش کرد معاون و مسئول بیماریهای واگیر شهرستان و جمعی از مسئولین و کارشناسان ستادی مرکز بهداشت برگزار گردید.
 ١١:١٠ - 1395/11/28 - نظرات : ٠متن کامل >>
هفته سلامت مردان
شبکه بهداشت ودرمان شهرستان خاش
 ١٠:١٣ - 1395/11/28 - نظرات : ٠متن کامل >>
برگزاری یادواره شهدای پایگاهی در شبکه بهداشت و درمان شهرستان خاش
در دهه مبارک فجر یادواره 3شهید شبکه بهداشت و درمان شهرستان خاش به همت پایگاه مقاومت بسیج حضرت رقیه (س) و شبکه بهداشت ودرمان شهرستان خاش برگزار گردید.
 ١٠:٤٠ - 1395/11/24 - نظرات : ٠متن کامل >>
نشست صمیمی مدیریت محترم هسته گزینش دانشگاه علوم پزشکی زاهدان و مدیرشبکه بهداشت ودرمان شهرستان خاش
به مناسبت سی و هشتمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و ایام مبارک دهه فجر و با هدف ايجاد وحدت رويه در عملكرد هسته هاي گزينش تابعه و بررسی و بهبود كيفيت امور تخصصي گزينش مدیرمحترم هسته گزینش دانشگاه علوم پزشکی زاهدان سرکارخانم رضاییان با همراهی خانم مغفوری در شبکه بهداشت و درمان شهرستان خاش حضور یافت.
 ٠٨:٥٢ - 1395/11/24 - نظرات : ٠متن کامل >>
به مناسبت دهه مبارک فجر صورت گرفت:
ویزیت رایگان بیش از 700بیمار مراجعه کننده به بیمارستان امام خمینی(ره) و مراکز خدمات جامع سلامت روستایی شهرستان خاش
به مناسبت ایام مبارک دهه فجر و واقعه تاریخ ساز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی به بیش از700نفر از بیماران مناطق محروم شهرستان خاش خدمات رایگان پزشکی ارائه شد.
 ١٣:٠٩ - 1395/11/18 - نظرات : ٠متن کامل >>
به مناسبت دهه فجر افتتاح شد:
افتتاح 2خانه بهداشت دیگر در شهرستان خاش؛ افتخاری دیگر از طرح تحول نظام سلامت
رییس مرکز بهداشت شهرستان خاش از افتتاح 2خانه بهداشت در دهه مبارک فجر امسال در این شهرستان خبر داد. به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت ودرمان شهرستان خاش؛ به مناسبت فرا رسیدن ایام الله دهه مبارک فجر و با حضور فرماندار محترم شهرستان، معاونت محترم عمرانی فرمانداری، بخشدار نوک آباد، اعضای شورای شهر و اداری شهرستان و بخش نوک آباد و ریش سفیدان و معتمدین عملیات اجرای دو پروژه خانه بهداشت نارون و موتور قادربخش تکمیل و به بهره برداری رسید.
 ١٣:٠٤ - 1395/11/18 - نظرات : ٠متن کامل >>
تبریک ولادت حضرت زینب(س) و روز پرستار
شبکه بهداشت ودرمان شهرستان خاش
 ١٢:١٩ - 1395/11/18 - نظرات : ٠متن کامل >>
به مناسبت دهه مبارک فجر اجرا شد:
استقبال گسترده پرسنل ادارات و مردم از برنامه اهدای خون به همت شبکه بهداشت ودرمان در شهرستان خاش
دکترمحمد رخشانی مدیرشبکه بهداشت ودرمان و موسسه آموزش عالی سلامت شهرستان خاش با اعلام این خبر گفت: حضور پرسنل ادارات و مردم شریف شهرستان در تمامی صحنه های اجتماعی، سیاسی و فرهنگی نشان از روحیه ایثارگری و نوع دوستی و حمایت از نظام و انقلاب حتی در کوچکترین مسائل دارد.
 ٠٩:٠٨ - 1395/11/18 - نظرات : ٠متن کامل >>
پیام تبریک دکتر محمد رخشانی مدیر شبکه بهداشت ودرمان و موسسه آموزش عالی سلامت شهرستان خاش به مناسبت سالروز ولادت حضرت زینب کبری(س)و روز پرستار
مدیر شبکه بهداشت و درمان و موسسه آموزش عالی سلامت شهرستان خاش در پیامی میلاد خجسته پرستارکربلا حضرت زینب کبری سلام الله علیها و روز پرستار را به تمامی پرستاران دلسوز و سخت کوش تبریک گفت. در متن این پیام آمده است:
 ١٣:٤٩ - 1395/11/16 - نظرات : ٠متن کامل >>
در آستانه فرارسیدن میلاد خجسته بانوی کربلا و روز پرستار:
حضور فرماندار محترم شهرستان خاش به همراه جمعی از دولتمردان در آیین تجلیل از پرستاران بیمارستان امام خمینی(ره) به مناسبت میلاد حضرت زینب(س) و روز پرستار
آیین تجلیل از کادر پرستاری بیمارستان امام خمینی(ره) شهرستان خاش در آستانه میلاد خجسته بانوی قهرمان کربلا حضرت زینب(س) و روز پرستار با حضور فرماندار محترم شهرستان خاش، فرمانده محترم ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان و جمعی از مدیران و مسئولین برگزار شد.
 ١٣:٣٨ - 1395/11/16 - نظرات : ٠متن کامل >>
حضور3نماینده از شبکه بهداشت ودرمان شهرستان خاش در مسابقات فوتسال جام فجر شهرستان خاش
در مسابقات فوتسال جام فجر که به مناسبت سی و هشتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در شهرستان خاش برنامه ریزی گردیده 3تیم مرکز بهداشت،داوطلبین سلامت و بیمارستان امام خمینی(ره) حضور یافتند.
 ١٣:٣٤ - 1395/11/16 - نظرات : ٠متن کامل >>
“اطلاعیه دعوت از مدیران و پرسنل محترم ادارات و مردم شریف شهرستان خاش جهت شرکت در مراسم اهدای خون”
به استحضار می رساند با توجه به اهمیت حفظ ذخایر خونی و نیاز مستمر مراکز درمانی به خون و فرآورده های خونی شبکه بهداشت ودرمان شهرستان خاش در نظر دارد به مناسبت گرامیداشت سی و هشتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و دهه مبارک فجر برنامه بشردوستانه اهدای خون توسط مدیران، مسئولین و کارمندان ادارات و نیز مردم نوع دوست شهرستان برگزار نماید.
 ١٣:٢٥ - 1395/11/16 - نظرات : ٠متن کامل >>
غربالگری بیماری دیابت درادارات شهرستان خاش در طول دهه مبارک فجر
دکتر خاشی رییس مرکز بهداشت شهرستان خاش از انجام غربالگری بیماری دیابت در 5 اداره شهرستان به مناسیت دهه مبارک فجر و سی و هشتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی خبر داد.
 ١١:٥٢ - 1395/11/14 - نظرات : ٠متن کامل >>
 ١١:١٩ - 1395/11/14 - نظرات : ٠متن کامل >>
پیام تبریک مدیر شبکه بهداشت و درمان و موسسه آموزش عالی سلامت شهرستان خاش به مناسبت فرا رسیدن دهه مبارک فجر
دکتر رخشانی مدیر شبکه بهداشت ودرمان وموسسه آموزش عالی سلامت شهرستان خاش در پیامی سی و هشتمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی را تبریک گفت....
مدیر شبکه بهداشت ودرمان وموسسه آموزش عالی سلامت شهرستان خاش ، به مناسبت فرارسیدن ایام الله دهه مبارک فجرطلیعه آزادی ملت و محو استبداد و واپس راندن استعمار بیانیه ای صادر کرد و سالگرد این انقلاب تاریخ ساز را به پزشکان، اساتید، دانشجویان، همکاران شبکه بهداشت ودرمان شهرستان خاش و مردم شریف ایران تبریک گفت. در متن این پیام آمده است:
 ١٢:٤٨ - 1395/11/11 - نظرات : ٠متن کامل >>
 ١٢:٤٢ - 1395/11/11 - نظرات : ٠متن کامل >>
برگزاری کارگاه برنامه های داوطلبین با محوریت مقاومت آنتی بیوتیک ها و تغذیه با شیر مادر در مرکز بهداشت شهرستان خاش
با توجه به لزوم افزایش اطلاعات و آگاهی های علمی داوطلبین سلامت با هدف ترویج این دانستنی ها در بین عموم مردم کارگاه آموزشی با محوریت مقاومت آنتی بیوتیک ها و تغذیه با شیر مادر جهت 60نفر از مراقبین سلامت و مربیان داوطلبین مراکز خدمات جامع سلامت شهری و روستایی برگزار گردید.
 ١٢:٢٢ - 1395/11/11 - نظرات : ٠متن کامل >>
بنیاد برکت وخدمتی برای حمایت از برنامه های بهداشتی درمانی شهرستان خاش:
بنیاد برکت وخدمتی برای حمایت از برنامه های بهداشتی درمانی شهرستان خاش:" احداث مرکز خدمات جامع سلامت بخش نوک آباد"
دکتر منصور خاشی رییس مرکز بهداشت شهرستان خاش از احداث مرکز خدمات جامع سلامت بخش نوک آباد توسط بنیاد برکت وابسته به ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) در زمینی به مساحت 14400متر مربع خبر داد.
 ١٠:٤١ - 1395/11/06 - نظرات : ٠متن کامل >>
کارگاه آمورشی
برگزاری کارگاه آموزشی احیای نوزاد در شبکه بهداشت ودرمان شهرستان خاش
کارگاه آموزشی احیای نوزاد به همت دانشگاه علوم پزشکی زاهدان و با ارائه اساتید استانی جناب آقای دکتر دهواری فوق تخصص نوزادان و سرکار خانم رحیمی کارشناس ارشدNICU و حضور 100نفر از پرسنل بهداشتی و درمانی در محل سالن اجتماعات شبکه بهداشت ودرمان شهرستان خاش برگزار گردید.
 ١٠:٠٥ - 1395/11/06 - نظرات : ٠متن کامل >>
پایان مرحله اول عملیات فلج اطفال در شهرستان خاش
به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان خاش؛ 35هزار کودک زیر 5سال در شهرستان خاش پس از اتمام مرحله اول طرح ماپینگ آپ فلج اطفالی علیه این بیماری واکسینه شدند.
 ٠٩:٢٢ - 1395/11/06 - نظرات : ٠متن کامل >>
آغاز اجرای طرح ایمنسازی تکمیلی فلج اطفال از شنبه 25/10/95در شهرستان خاش
آغاز اجرای نوبت نخست طرح ملی واکسیناسیون تکمیلی فلج اطفال ازشنبه 25/10/95در شهرستان خاش، همزمان با سایر شهرستان های مجموعه دانشگاه علوم پزشکی زاهدان
دکتر خاشی رییس مرکز بهداشت شهرستان خاش اعلام نمود: با اجرای طرح واکسیناسیون تکمیلی فلج اطفال در دونوبت(25لغایت29 دیماه و 30بهمن لغایت4اسفندماه) ، 35هزار کودک زیر5سال توسط 200تیم دونفره بصورت اکتیو و خانه به خانه واکسن خوراکی دریافت خواهند نمود.
 ١٢:٥٥ - 1395/10/26 - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>