نام کاربری :   
کلمه عبور :   
[عضویت]
[فراموشی کلمه عبور]*بیماری گال یک بیماری پوستی مسری همراه با خارش شدید*
آشنایی با علایم بیماری گال و درمان آن
بیماری گال یا جرب (Scabies Disease) یک بیماری پوستی مسری همراه با خارش شدید است، که این خارش، جوش های ریز قرمزرنگی را در پوست ایجاد می کند. این بیماری از هجوم یک انگل به نام انگل گال به بدن ایجاد می شود.
 ١٠:٤٥ - 1395/10/27 - نظرات : ٠متن کامل >>
آغاز اجرای طرح ایمنسازی تکمیلی فلج اطفال از شنبه 25/10/95در شهرستان خاش
آغاز اجرای نوبت نخست طرح ملی واکسیناسیون تکمیلی فلج اطفال ازشنبه 25/10/95در شهرستان خاش، همزمان با سایر شهرستان های مجموعه دانشگاه علوم پزشکی زاهدان
دکتر خاشی رییس مرکز بهداشت شهرستان خاش اعلام نمود: با اجرای طرح واکسیناسیون تکمیلی فلج اطفال در دونوبت(25لغایت29 دیماه و 30بهمن لغایت4اسفندماه) ، 35هزار کودک زیر5سال توسط 200تیم دونفره بصورت اکتیو و خانه به خانه واکسن خوراکی دریافت خواهند نمود.
 ١٢:٥٥ - 1395/10/26 - نظرات : ٠متن کامل >>
پیام تسلیت و ابراز همدردی
پیام تسلیت و ابراز همدردی به مهندس علی کرد نماینده منتخب مردم شهرستان خاش در مجلس شورای اسلامی
دکتر محمد رخشانی مدیر شبکه بهداشت و درمان و موسسه آموزش عالی سلامت شهرستان خاش به نمایندگی از خانواده بزرگ بهداشت و درمان شهرستان خاش درگذشت پدر بزرگوار و مومن مهندس علی کرد نماینده منتخب مردم شهرستان در مجلس شورای اسلامی را خدمت ایشان و خانواده محترمشان تسلیت گفت.
 ١٢:٣٦ - 1395/10/26 - نظرات : ٠متن کامل >>
تشکیل شوراي بهورزی مركزبهداشت شهرستان خاش
جلسه ي شوراي بهورزان مركزبهداشت شهرستان خاش در محل مركز بهداشت با حضور رییس مرکز بهداشت، مسئول امور عمومی ، مسئول کارگزینی ، نماينده بهورزان مراكز خدمات جامع سلامت و خانم شهنوازي سرپرست مركز آموزش بهورزي تشكيل گرديد.
 ١١:٣١ - 1395/10/22 - نظرات : ٠متن کامل >>
پیام تسلیت مدیر شبکه بهداشت ودرمان شهرستان خاش در پی رحلت آیت الله هاشمی رفسنجانی
در پی رحلت ناگهانی یار دیرینه امام خمینی(ره) و یاور مهربان مقام معظم رهبری دکتر محمد رخشانی مدیر شبکه بهداشت ودرمان وموسسه آموزش عالی سلامت شهرستان خاش درپیامی این اندوه بزرگ را تسلیت گفت.
 ٠٩:٢٥ - 1395/10/20 - نظرات : ٠متن کامل >>
برگزاری جشنواره غذا در مرکز خدمات جامع سلامت شهیدبهشتی خاش
به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت ودرمان شهرستان خاش؛ این جشنواره غذا به مناسبت بسیج ملی تفذیه با شعار"1،2،3غذای سالم" و به همت واحد تغذیه سلامت خانواده در مرکز خدمات جامع سلامت شهیدبهشتی برگزار گردید.
 ٠٧:٣٨ - 1395/10/20 - نظرات : ٠متن کامل >>
برگزاری جلسه آموزشی طرح ملی ایمنسازی تکمیلی فلج اطفال
با توجه به آغاز طرح ملی ایمنسازی تکمیلی فلج اطفال از 25دیماه امسال و پس از برگزاری کمیته فنی آموزش و ارتقای سلامت مرکز بهداشت و تصمیم گیری در خصوص لزوم آموزش به پزشکان، کارشناسان وکاردانان ستادی و مراکز خدمات جامع سلامت شهری و روستایی و مراقبین سلامت پایگاههای حاشیه شهر جلسه آموزشی در تاریخ 16/10/95در سالن اجتماعات شبکه بهداشت ودرمان شهرستان خاش برگزار گردید.
 ٠٩:٢٧ - 1395/10/19 - نظرات : ٠متن کامل >>
تقدیر از تلاش پزشکان و پرسنل بهداشتی مراکز خدمات جامع سلامت ایرندگان و ده رئیس توسط بخشدارایرندگان
به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان خاش؛ در مراسمی که به همت بخشداری ایرندگان وبا حضور جمعی از دهیاران، روحانیون، مسئولین ادارات و نماینده مرکز بهداشت شهرستان خاش برگزار گردید از تلاش و خدمات صادقانه پزشکان و پرسنل بهداشتی مراکز خدمات جامع سلامت ایرندگان و ده رئیس تقدیر بعمل آمد.
 ٠٨:٢٤ - 1395/10/19 - نظرات : ٠متن کامل >>
در طرح بسیج ملی تغذیه:
دانش آموزان مدارس شهرستان خاش به استقبال بسیج ملی تغذیه رفتند....
دکتر خاشی رییس مرکز بهداشت شهرستان خاش گفت: در طرح بسیج ملی تغذیه از 29آذر لغایت15دی ماه که با شعار"1،2،3غذای سالم" نامگذاری شده بود مرکز بهداشت شهرستان خاش اولویت فعالیتهای خود را به آموزش و اطلاع رسانی بویژه در بین دانش آموزان مدارس این شهرستان اختصاص داد.
 ١٣:٣٩ - 1395/10/15 - نظرات : ٠متن کامل >>
در اولین کمیته درون بخشی طرح ملی ایمنسازی فلج اطفال
برگزاری کمیته درون بخشی برنامه ریزی طرح ملی ایمنسازی فلج اطفال
در تاریخ 14/10/95، اولین کمیته درون بخشی مدیریت برنامه های طرح ملی ایمنسازی فلج اطفال در دفتر رییس مرکز بهداشت و با حضور دکتر رخشانی مدیرشبکه بهداشت و درمان و موسسه آموزش عالی سلامت، دکتر خاشی رییس مرکز بهداشت، اله نظر هاشمزهی مسئول توسعه شبکه، دکتر کرد رییس بیمارستان امام خمینی(ره)، خانم نوری معاون آموزشی موسسه سلامت، ا له بخش کرد کارشناس مسئول بیماریها و جمعی از مسئولین واحدهای ستادی برگزار گردید.
 ١٣:٢٣ - 1395/10/14 - نظرات : ٠متن کامل >>
درباره فلج اطفال بیشتر بدانیم:
"گامهای نهایی تا ریشه کنی فلج اطفال"
بیماری فلج اطفال چیست ؟ بیماری پولیومیلیت با فلج شل ناگهانی شناخته شده و ویروس آن فقط انسان را آلوده کرده و فقط از انسان به انسان انتقال می یابد . این بیماری می تواند در هر سنی بروز نماید ولی بیشتر در کودکان و بخصوص گروه زیر 5 سال دیده می شود (بیماری پولیو یکی از علل فلج شل حاد کودکان و نوجوانان می باشد ) . بیماری فلج اطفال در 90 % موارد بدون علامت بوده یا علائم خفیف دارد و تنها در کمتر از 1% علائم فلجی را نشان می دهند (10-5% موارد بدلیل درگیری عضلات تنفسی ، مرگ را بدنبال دارد ).
 ٠٧:٥٧ - 1395/10/14 - نظرات : ٠متن کامل >>
برگزاری کلاس آموزش تغذیه سالم به مناسبت هفته ملی بسیج تغذیه در شهرستان خاش
کلاس آموزشی تغذیه سالم به مناسبت هفته ملی بسیج تغذیه با شعار"1،2،3 غذای سالم" به همت مرکز بهداشت شهرستان خاش جهت 40نفر از مددجویان اداره بهزیستی بویؤه نوعروسان تحت پوشش این اداره برگزار گردید.
 ٠٨:٠٢ - 1395/10/12 - نظرات : ٠متن کامل >>
بازدید معاون غذا و داروی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی از شهرستان خاش
دکتر دیناروند معاون غذا و داروی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی ضمن حضور در شهرستان خاش و بازدید اداره غذا و داروی شبکه بهداشت ودرمان این شهرستان از نزدیک وضعیت واحدها و فعالیت های آن را مورد بررسی و ارزیابی قرار دادند.
 ١٢:٣٥ - 1395/10/09 - نظرات : ٠متن کامل >>
بسیج آموزشی1-2-3غذای سالم
29آذرماه لغایت 15 دیماه بسیج ملی تغذیه
کاهش مصرف نمک، چربی، قند و شکر
 ٠٩:٢٩ - 1395/09/30 - نظرات : ٠متن کامل >>
درهفته وحدت صورت گرفت:
ویزیت تخصصی رایگان 200نفر ازمراجعین بیمارستان امام خمینی(ره) شهرستان خاش درهفته وحدت
به مناسبت گرامیداشت هفته وحدت و به همت شبکه بهداشت ودرمان شهرستان خاش 200نفر از مردم و مراجعین بیمارستان امام خمینی(ره) توسط پزشکان متخصص کلینیک تخصصی بصورت رایگان ویزیت شدند.
 ١٣:١٣ - 1395/09/24 - نظرات : ٠متن کامل >>
همگام با سفر وزیر مهربانیها به شهرستان خاش
گزارش تصویری از دومین سفر مقام عالی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به شهرستان خاش
روابط عمومی شبکه بهداشت ودرمان شهرستان خاش
 ٠٩:٣٢ - 1395/09/24 - نظرات : ٠متن کامل >>
همگام با حضور جناب آقای دکتر قاضی زاده هاشمی در شهرستان خاش:
رییس دانشگاه علوم پزشکی زاهدان: تلاش كرديم كه حتي در بيمارستان هاي كه هنوز به صورت كامل تكميل و تجهيزنشده است بيمار پذيرش كنيم تا سلامت مردم به خطر نيافتد.
دکتر میری ضمن تبریک هفته وحدت و قدردانی از حضور سرشار از خیر و برکت مقام عالی وزارت به استان سیستان و بلوچستان گفت: آنچه بر همگان در مدت سفر قبلی جناب آقای دکتر هاشمی تا به اکنون آشکار شد انقلابی بزرگ در حوزه بهداشت و درمان کشور بویژه مناطق محروم و کم دسترس است و امروز این جمع بزرگ مردم، مسئولین ومعتمدین به پاسداشت و قدردانی اجرای طرح تحول نظام سلامت از طریق پیگیریهای مستمر جنابعالی در این مراسم شرکت نموده اند و براستی که تقدیر به حقی است....
 ١٣:٤٥ - 1395/09/23 - نظرات : ٠متن کامل >>
در نشست مسئولین، معتمدین و مردم با وزیر محترم بهداشت عنوان شد:
استاندار محترم سیستان و بلوچستان: دولت تدبیر و امید در اوج تنگدستی و فصل خزان و خشکسالی مالی توانسته در تمام نقاط استان پروژه های بزرگ و زیربنایی در بخشهای مختلف افتتاح کند و مورد بهره برداری مردم قرار بگیرد.
وزیر محترم بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در این نشست ضمن گرامیداشت هفته وحدت با بيان اينكه دين اسلام دين خوبي ها و مهرورزي است، افزود: پيامبر مكرم اسلام(ص) همواره بر مسئله وحدت و اتحاد در جامعه تاكيد مي كردند و دين مبين اسلام همواره از هرگونه ظلم و ستمي بيزار و مخالف است و به زودي شر دشمنان اسلام به خودشان بازميگردد و جهان اسلام از هرگونه خشم و نفرتي پاک می شود.
 ١٢:١٤ - 1395/09/23 - نظرات : ٠متن کامل >>
گزیده ای از سخنان جناب مهندس علی کرد؛ نماینده مردم شهرستانهای خاش و میرجاوه و بخش های کورین و نصرت آباد با حضور وزیر محترم بهداشت در جمع مسئولین و مردم شهرستان خاش
جناب مهندس علی کرد با گرامیداشت هفته وحدت و قدردانی از مقام عالی وزارت بهداشت به پاسداشت حضور ارزشمندشان در بین مردم شهرستان خاش و پیگیری های مستمر اجرای طرح تحول نظام سلامت که از جمله مهمترین برنامه های دولت تدبیر و امید به شمار می آید گفت: عملکرد دولت در بخش بهداشت و درمان سیستان و بلوچستان بسیار چشمگیر و ستودنی است چرا که طرح تحول نظام سلامت برای مردم این استان مرزی منشاء خیر و برکات بوده و خدمات ارزنده ای به ساکنان آن ارائه شده است.
 ١٢:٠١ - 1395/09/22 - نظرات : ٠متن کامل >>
آنچه به میمنت حضور وزیر محترم بهداشت، درمان و آموزش پرشکی در شهرستان خاش به ثمر نشست:
آنچه به میمنت حضور وزیر محترم بهداشت، درمان و آموزش پرشکی در شهرستان خاش به ثمر نشست:
افتتاح کلینیک ویژه الزهرا(س) و زایشگاه و بلوک زایمانی کوثر و بازدید از پیشرفت66 درصدی توسعه اورژانس بیمارستان امام خمینی(ره) در سفر وزیر محترم بهداشت:
 ١٠:٣٢ - 1395/09/22 - نظرات : ٠متن کامل >>
سفر وزیر مهربانی ها به شهرستان خاش؛
سفر پرخیر و برکت جناب آقای دکتر قاضی زاده هاشمی، مقام عالی وزارت بهداشت، درمان وآموزش پزشکی به شهرستان خاش
وزیر مهربانیها، جناب آقای دکتر قاضی زاده هاشمی در سومین روز سفر به استان با ورود به شهرستان خاش در جمع مردم حضور یافت.
 ٠٩:٤٦ - 1395/09/22 - نظرات : ٠متن کامل >>
هشدار رییس مرکز بهداشت شهرستان خاش در خصوص تشدید آلودگی هوا و هجوم گردوغبار و ریزگردها
هشدار رییس مرکز بهداشت شهرستان خاش در خصوص تشدید آلودگی هوا و هجوم گردوغبار و ریزگردها
دکتر منصور خاشی رییس مرکز بهداشت شهرستان خاش گفت: در روزهایی که با آلودگی هوا و هجوم ریزگردها مواجه هستیم به گروههای حساس جامعه شامل کودکان، سالمندان، بیماران قلبی و تنفسی و زنان باردار تأکید می گردد از خانه بیرون نیایند.
 ٠٨:٠٦ - 1395/09/22 - نظرات : ٠متن کامل >>
اجرای طرح ضربتی بازدید از عطاری های شهرستان خاش
طرح ضربتی بازدید از عطاری های شهرستان خاش توسط بازرسان بهداشت محیط شهرستان خاش انجام گردید.
طرح ضربتی بازدید از عطاری های سطح شهر خاش توسط بازرسان بهداشت محیط شهرستان به اتفاق نمایندگان صنعت ، معدن و تجارت ، تعزیرات حکومتی در ماه جاری انجام شد.
 ٠٧:٤٢ - 1395/09/22 - نظرات : ٠متن کامل >>
دست های مهربان....
ویزیت و درمان تخصصی رایگان شهروندان توسط تیم اعزامی دانشگاه شهید بهشتی تهران
به اطلاع شهروندان محترم می رساند: به پاسداشت هفته وحدت و از تاریخ 22/9/95لغایت 28/9/95در اقدامی انسان دوستانه تعدادی از پزشکان متخصص دانشگاه شهید بهشتی تهران اقدام به ویریت و درمان رایگان شهروندان عزیز شهرستان خواهند نمود.در صورت نیاز به خدمات تخصصی و فوق تخصصی می توانند جهت ثبت نام و دریافت فرم ارجاع به کلیه مراکز خدمات جامع سلامت شهری و روستایی، خانه های بهداشت و پایگاه های سلامت مراجعه نمایند.
 ٠٧:٥٧ - 1395/09/20 - نظرات : ٠متن کامل >>
پیام تبریک مدیر موسسه آموزش عالی سلامت شهرستان خاش به مناسبت روز دانشجو
پیام تبریک مدیر موسسه آموزش عالی سلامت شهرستان خاش به مناسبت روز دانشجو
دکتر محمد رخشانی مدیر شبکه بهداشت ودرمان و موسسه آموزش عالی سلامت شهرستان خاش در پیامی سالگرد حماسه 16 آذر را به جامعه علمی و دانشگاهی کشور به خصوص دانشجویان عزیز موسسه آموزش عالی سلامت خاش تبریک گفت.
 ١١:١٣ - 1395/09/17 - نظرات : ٠متن کامل >>
"توسعه ی مشارکت داوطلبان سلامت در پیشگیری از بیماریهای غیرواگیر"
پیام تبریک رییس مرکز بهداشت شهرستان خاش به مناسبت روزداوطلب
دکتر منصور خاشی در پیامی15 آذرماه روز جهانی داوطلبین سلامت را تیریک گفت. وی در این پیام آورده است :
 ١٠:٣١ - 1395/09/17 - نظرات : ٠متن کامل >>
***وزیر بهداشت در همایش روز جهانی ایدز:
***وزیر بهداشت در همایش روز جهانی ایدز:
*مبتلایان به بیماری ایدز می توانند سفیران سلامت در پیشگیری از این بیماری باشند
 ٠٩:٢٠ - 1395/09/15 - نظرات : ٠متن کامل >>
“علائم مسمومیت با قاتل نامرئی؛ گام های پیشگیرانه”
تغییرات آب و هوایی شدید بخصوص فصل زمستان، همراه با استفاده از منابع گرمایشی و در نهایت مسمومیت با مونوکسید کربن یا همان گازCOاست که هر سال در فصول سرد منجر به مسمومیت و مرگ افراد می شود.
 ١٠:٢٠ - 1395/09/14 - نظرات : ٠متن کامل >>
درباره ایدز بیشتر بدانیم....
بعد از گذشت یک تا دو ماه از ورود HIV به بدن، ۴۰ تا ۹۰ درصد از افراد علائم شبه آنفولانزایی را تجربه می‌کنند که سندرم حاد ویروسی (ARS) نامیده می‌شود.اما گاهی اوقات علائم HIV سالها پدیدار نمی‌شوندگاهی حتی یک دهه
 ٠٧:٤٨ - 1395/09/14 - نظرات : ٠متن کامل >>
اول دسامبر؛ روز جهانی ایدز:
اول دسامبر؛ روز جهانی ایدز:
***انتخاب شیوه زندگی سالم برای مبتلایان به ایدز اول دسامبر، روز جهانی ایدز است. هر سال در این روز روش های پیشگیری از بروز این بیماری و فرهنگ سازی در خصوص رفتار بهتر افراد اجتماع با بیماران مبتلا به ایدز، مورد توجه دوباره قرار می گیرد.
 ٠٧:٤٥ - 1395/09/14 - نظرات : ٠متن کامل >>
برگزاری کلاس بازآموزی ایمنسازی و تقویت نظام مراقبت در مرکز بهداشت خاش
کلاس بازآموزی ایمنسازی و تقویت نظام مراقبت بیماریها در روز یکشنبه 7/9/95 با حضور کارشناسان و کاردانان مراکز خدمات جامع سلامت شهری و روستایی و پایگاههای حاشیه شهر در محل سالن کنفرانس مرکز بهداشت برگزار گردید.
 ٠٩:٥٧ - 1395/09/09 - نظرات : ٠متن کامل >>
برگزاری آزمون گروه سلامت جمعیت، خانواده و مدارس مرکز بهداشت
برگزاری آزمون گروه سلامت جمعیت، خانواده و مدارس مرکز بهداشت
حمیرا نارویی کارشناس مسئول واحد سلامت جمعیت، خانواده و مدارس مرکز بهداشت شهرستان خاش از برگزاری آزمون جامع برنامه های این واحد در روز یکشنبه 7/9/95در محل سالن اجتماعات مرکز بهداشت خبر داد.
 ٠٨:٠٨ - 1395/09/09 - نظرات : ٠متن کامل >>
برگزاری جلسه هماهنگی مرکز بهداشت با دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان خاش
برگزاری جلسه هماهنگی مرکز بهداشت با دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان خاش
در تاریخ 25/8/95 جلسه ای مشترکبین مرکز بهداشت و دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان خاش باحضور حاج آقا حکمتیان دادستان محترم دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان ،دکتر خاشی رییس مرکز بهداشت ، مهندس آزادی کارشناس مسئول بهداشت محیط و حرفه ای در محل دفتر دادستانی برگزار شد.
 ١٢:٢١ - 1395/08/26 - نظرات : ٠متن کامل >>
برگزاری اولین جلسه کارگروه سلامت بسیج جامعه پزشکی شهرستان خاش
در روز سه شنبه مورخ 25/8/95، اولین جلسه کارگروه تخصصی سلامت بسیج جامعه پزشکی با حضور جناب سرهنگ فضلی فرمانده سپاه خاش، جناب سرهنگ ابراهیم زاده جانشین فرمانده سپاه، جناب دکتر خاشی رییس مرکز بهداشت و نایب رییس کارگروه سلامت بسیج جامعه پزشکی و جمعی از مدیران و مسئولین متولی امر سلامت شهرستان برگزار گردید.
 ٠٨:٣٤ - 1395/08/26 - نظرات : ٠متن کامل >>
پیام تسلیت مدیر شبکه بهداشت ودرمان شهرستان خاش به مناسبت شهادت اولین شهید خبرنگار مدافع حرم
پیام تسلیت مدیر شبکه بهداشت ودرمان شهرستان خاش به مناسبت شهادت اولین شهید خبرنگار مدافع حرم
به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت ودرمان شهرستان خاش؛ در پی شهادت محسن خزائی خبرنگار پرتلاش صداوسیما به دست تروریست های تکفیری در شهر حلب سوریه دکتر محمد رخشانی مدیر شبکه بهداشت ودرمان و موسسه آموزش عالی سلامت شهرستان خاش شهادت این مدافع حرم را تسلیت گفت.
 ٠٨:٠٣ - 1395/08/26 - نظرات : ٠متن کامل >>
آنچه لازم است درباره دیابت بدانیم:
هفته دیابت امسال (1395)با شعار : (چشم ها به دیابت)22/8/95لغایت 28/8/95
دیابت همان بیماری قند خون می باشد که اغلب بدون علامت است وبا یک آزمایش قند خون تشخیص داده می شود.
 ١٠:٠٠ - 1395/08/24 - نظرات : ٠متن کامل >>
به مناسبت هفته ملی دیابت(28-22آبان ماه) با شعار"چشم ها به دیابت" صورت گرفت:
برگزاری کمیته هماهنگی برنامه های هفته ملی دیابت در شبکه بهداشت ودرمان شهرستان خاش
در این کمیته که با حضور دکتر خاشی رییس مرکز بهداشت و جمعی از مسئولان واحدهای ستادی مرکز بهداشت برگزار گردید به ارائه پیشنهادات جهت اجرای برنامه های موثر و سازنده پرداخته شد.
 ١٣:٢٥ - 1395/08/23 - نظرات : ٠متن کامل >>
مهندس چاکرزهی عنوان نمود: تلاش های مسئولان بهداشت برای مقابله و کنترل بیماری ها و خدمات دهی به مردم ستودنی است.
برگزاری کارگروه سلامت و امنیت غذایی در شهرستان خاش
در روز چهارشنبه 19/8/95، با برنامه ریزی و هماهنگی شبکه بهداشت ودرمان شهرستان خاش کارگروه سلامت و امنیت غذایی با حضور مهندس علی کرد نماینده محترم مردم خاش، میرجاوه و بخش های تابعه در مجلس دهم شورای اسلامی، مهندس چاکرزهی فرماندار محترم شهرستان، دکتر رخشانی مدیر شبکه بهداشت ودرمان و موسسه آموزش عالی سلامت، دکتر خاشی رییس مرکز بهداشت و جمعی از مدیران، مسئولین و اعضای محترم کارگروه در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار گردید.
 ١٠:١٧ - 1395/08/23 - نظرات : ٠متن کامل >>
دیدار وملاقات نماینده مردم خاش، میرجاوه و بخش های تابعه در مجلس شورای اسلامی با مدیر شبکه بهداشت ودرمان شهرستان خاش
دیدار وملاقات نماینده مردم خاش، میرجاوه و بخش های تابعه در مجلس شورای اسلامی با مدیر شبکه بهداشت ودرمان شهرستان خاش
این دیدار در حاشیه بازدیدهای گروه مدیریت توسعه و سرمایه انسانی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان و به منظور تبریک انتصاب جناب دکتر محمد رخشانی مدیر شبکه بهداشت و درمان وموسسه آموزش عالی سلامت شهرستان خاش صورت و با حضورجناب مهندس علی کرد نماینده مردم خاش، میرجاوه وبخش های تابعه در مجلس شورای اسلامی و حاج خوبیار شهنوازی به نمایندگی از معتمدین، ریش سفیدان و سران طوایف شهرستان برگزار گردید.
 ١٠:٣٧ - 1395/08/20 - نظرات : ٠متن کامل >>
همزمان با بازدید گروهی مدیریت توسعه و سرمایه انسانی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان از شبکه بهداشت ودرمان خاش صورت گرفت:
دیدار صمیمانه از همکاران بازنشسته و خانواده های همکاران متوفی شبکه بهداشت ودرمان شهرستان خاش
همزمان با بازدید جناب مهندس بامری مدیریت توسعه و سرمایه انسانی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان و هیئت همراه، دیدار و سرکشی تعدادی از همکاران بازنشسته و خانواده های همکاران متوفی شبکه بهداشت ودرمان شهرستان خاش در منزل با همراهی جناب دکتر رخشانی مدیر شبکه بهداشت ودرمان و موسسه آموزش عالی سلامت و جمعی از مسئولین صورت گرفت.
 ٠٧:٤١ - 1395/08/19 - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 صفحه بعدی >>