اخبار مهمپیام تسلیت مدیریت شبکه بهداشت و درمان و مجتمع آموزش عالی سلامت شهرستان خاش به مناسبت فقدان همکارمان مرحوم جمشید جمشید زاده ( جمشیدزهی)
پیام تسلیت مدیریت شبکه بهداشت و درمان و مجتمع آموزش عالی سلامت شهرستان خاش به مناسبت فقدان همکارمان مرحوم جمشید جمشید زاده ( جمشیدزهی )
 ٠٦:٥٨ - 1397/04/25 - نظرات : ٠متن کامل >>
پیام تسلیت مدیریت شبکه بهداشت و درمان و مجتمع آموزش عالی سلامت شهرستان خاش به مناسبت فقدان همکارمان مرحوم عبدالشکور کرد تمینی
پیام تسلیت مدیریت شبکه بهداشت و درمان و مجتمع آموزش عالی سلامت شهرستان خاش به مناسبت فقدان همکارمان مرحوم عبدالشکور کرد تمینی
 ١١:٥٥ - 1397/04/14 - نظرات : ٠متن کامل >>
دومین جلسه کارگروه سلامت و امنیت غذایی شهرستان خاش برگزارشد
دومین جلسه کارگروه سلامت و امنیت غذایی شهرستان خاش روز یکشنبه 10/4/97 به ریاست فرماندارمحترم شهرستان جناب آقای یوسفی و حضور قریب به اتفاق مدعوین درمحل سالن اجتماعات فرمانداری برگزارگردید.
 ١٠:٠٥ - 1397/04/12 - نظرات : ٠متن کامل >>
جلسه هماهنگی برنامه های شبکه بهداشت و درمان در خصوص هفته جهانی مبارزه با موادمخدر برگزار گردید
جلسه هماهنگی برنامه های شبکه بهداشت و درمان در خصوص هفته جهانی مبارزه با موادمخدربا حضور مدیریت شبکه بهداشت و درمان ، ریاست مرکز بهداشت ، مسئول بهداشت محیط ، مسئول بهداشت روان ، مسئول بیماریهای غیرواگیر و مسئول نظارت بر درمان برگزار شد.
 ٠٧:٤٠ - 1397/04/03 - نظرات : ٠متن کامل >>
در راستای طرح تکریم ارباب رجوع "ميز خدمت " در مرکز بهداشت شهرستان خاش مستقر میشود
دکتر رخشانی مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان خاش در نشست کارگروه استقرار میز خدمت گفت : با توجه به ابلاغیه رئیس جمهور مبنی بر ضرورت راه اندازی میز خدمت در دستگاه های اجرایی تا یکم تیرماه سالجاری باید این مهم اجرایی شود.
 ١٢:٢٥ - 1397/03/31 - نظرات : ٠متن کامل >>
بازدید کارشناسان ارشد محترم مرکز مدیریت بیماریهاری واگیر وزارت بهداشت و درمان از شهرستان خاش
بازدید کارشناسان ارشد محترم مرکز مدیریت بیماریهای واگیر وزارت بهداشت از عملیات اجرایی نظام مراقبت آئدس و مراقبت بهداشتی مزری شهرستان خاش
 ١٢:٠٣ - 1397/03/31 - نظرات : ٠متن کامل >>
جلسه هماهنگی عیدسعید فطر شبکه بهداشت ودرمان شهرستان خاش برگزار شد
جلسه هماهنگی در خصوص برنامه ها ی کشیک شبکه بهداشت ودرمان شهرستان خاش در ایام تعطیل عید فطر برگزار گردید.
 ١١:٢٠ - 1397/03/24 - نظرات : ٠متن کامل >>
بازدید سرزده فرماندار شهرستان خاش از شبکه بهداشت و درمان شهرستان خاش
مهندس یوسفی فرماندارشهرستان خاش و هیئت همراه روز سه شنبه 8 خرداد ماه 97 در شبکه بهداشت و درمان شهرستان خاش حضور یافتند. در این بازدید مهندس یوسفی فرماندار شهرستان از نزدیک تمام واحدهای ستاد شبکه بهداشت و درمان را بازدید نموده و در جریان فرآیند و شرح وظایف واحدهای مختلف شبکه قرار گرفت.
 ١١:٣٦ - 1397/03/08 - نظرات : ٠متن کامل >>
هفته ملی بدون دخانیات با شعار ملی : ( قلیان سمی برای سلامت خانواده )
با توجه به آغاز هفته ملی بدون دخانیات دکتر خاشی رئیس مرکز بهداشت شهرستان خاش گفت : با توجه به افزایش روز افزون بیماری های قلبی و عروقی و همچنین افزایش چشم گیر استفاده از قلیان در بین جوانان و خانواده ها شعار ملی هفته دخانیات سال جاری (قلیان سمی برای سلامت خانواده )انتخاب شده است .
 ٠٩:٢٨ - 1397/03/08 - نظرات : ٠متن کامل >>
برگزاری جلسه بررسی عملکرد مراکز خدمات جامع سلامت و پایگاهها در سامانه سیب
در راستای استقرار سامانه سیب(سامانه یکپارچه بهداشت) در مرکز بهداشت شهرستان خاش، جلسه بررسی پیشرفت و اجرای این سامانه با حضور دکتر خاشی ریاست مرکز بهداشت، آقای کرد مسئول توسعه شبکه و مسئولین واحدهای ستادی و کارشناسان رابط مراکز برگزار گردید.
 ١١:٥٣ - 1397/03/05 - نظرات : ٠متن کامل >>
حلول ماه رمضان مبارک باد
حلول ماه رمضان مبارک باد
 ١٠:٥٥ - 1397/02/30 - نظرات : ٠متن کامل >>
*** تغذیه مناسب در ماه مبارک رمضان:
در آستانه ماه مبارک رمضان: ماه مبارك رمضان يكي از نعمت هاي بزرگ خداوند است، در اين ماه درهاي آسمان و بهشت گشوده مي شود. پيامبر اكرم (ص) مي فرمايند: روزه بگيريد تا سالم بمانيد . روزه گرفتن تنها امساك از خوردن و نوشيدن نيست بلكه تمام اعضاء و جوارح انسان در اين ماه بايد تمرين خودداري از معصيت را داشته باشند.
 ٠٩:٣٩ - 1397/02/30 - نظرات : ٠متن کامل >>
جلسه شورای بهداشت شهر نوک اباد برگزار شد
در تاریخ 26/2/97 جلسه شورای بهداشت شهر نوک اباد با حضور آقای جمشیدزهی بخشدار محترم نوک اباد و مهندس آزادی کارشناس مسئول بهداشت محیط و حرفه ای شبکه بهداشت و درمان شهرستان و حضور قریب به اتفاق مدعوین درمحل دفتر کار شهردار محترم نوک اباد برگزارگردید.
 ٠٩:١٤ - 1397/02/29 - نظرات : ٠متن کامل >>
27اردیبهشت- روز جهانی فشار خون
هرسال روز 27 اردیبهشت ( 17 ماه می میلادی) به نام روز جهانی فشارخون نامگذاری شده است . شعار امسال " از مقدار فشارخون خود مطلع باشیم " ( know your blood pressure ) است و تا 5 سال آینده با هدف اجرای برنامه هائی در رابطه با غربالگری و شناسائی بیماران مبتلا به فشارخون بالا تکرار می گردد .
 ٠٨:٤٠ - 1397/02/26 - نظرات : ٠متن کامل >>
روز جهانی فشارخون - 17 می 2018 میلادی (27 اردیبهشت 1397)
هرسال روز 27 اردیبهشت به نام روز جهانی فشارخون نامگذاری شده است .« از میزان فشارخون خود مطلع باشیم » شعاری است که از سال 92 اعلام شده و تا 5 سال آینده با هدف اجرای برنامه هائی در رابطه با غربالگری و شناسائی بیماران مبتلا به فشارخون بالا تکرار می شود.
 ٠٧:٥٢ - 1397/02/26 - نظرات : ٠متن کامل >>
عیادت از بیماران بستری در بخش تالاسمی بیمارستان امام خمینی(ره) خاش
به مناسبت روز جهانی تالاسمی، جمعی از ائمه جمعه معزز، عاقدین محلی، محضرداران و مسئولین حوزه بهداشت ودرمان از بیماران تالاسمی بستری در بیمارستان امام خمینی(ره) عیادت و با تقدیم گل و هدیه از آنان دلجویی نمودند.
 ١١:٤٣ - 1397/02/21 - نظرات : ٠متن کامل >>
اولین مجمع سلامت شهرستان خاش برگزار شد.
اولین مجمع سلامت شهرستان خاش بامحوریت بهداشت آب و مواد غذایی وبا حضور مهندس احمدی بولاغی معاون سیاسی فرماندار ، مهندس بامری معاون اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان ،دکتر رخشانی مدیر شبکه بهداشت و درمان و اعضای شورای اداری ، کارگروه سلامت و امنیت غذایی شهرستان ،روحانیون ، معتمدین ، خیرین سلامت و سمن ها در محل سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان برگزار شد.
 ٠٧:١٠ - 1397/02/13 - نظرات : ٠متن کامل >>
برگزاری کارگاه استانی 1روزه مشاوره و آزمایش (HIV PIT)در شهرستان خاش
رییس مرکز بهداشت شهرستان خاش در این کارگاه عنوان نمود: امروزه برگزاری کلاس های آموزشی با هدف دانش‌افزایی و ارتقای سطح علمی در صدر برنامه‌های آموزشی است . به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت ودرمان شهرستان خاش؛ این کارکارگاه 1روزه استانی که با هدف آگاهی بخشی، ارتقای سطح علمی و حساس سازی کارشناسان، مراقبین سلامت مراکز خدمات جامع سلامت برنامه ریزی و اجرا شد.
 ١٠:٠٤ - 1397/02/11 - نظرات : ٠متن کامل >>
به مناسبت روز جهانی آسم (12 اردیبهشت) ۸ راهنمای خودمراقبتی در مبتلایان به آسم
بیماری آسم قابل درمان نیست و نمی توان از آن اجتناب کرد، مصرف ایمن داروها به طور منظم، بهترین راه برای جلوگیری از عود این بیماری و دستیابی به یک زندگی عادی است.
 ٠٧:١٢ - 1397/02/11 - نظرات : ٠متن کامل >>
اولین دوره مسابقات فوتسال شبکه بهداشت و درمان شهرستان خاش در هفته سلامت
اولین دوره مسابقات فوتسال شبکه بهداشت و درمان شهرستان خاش در هفته سلامت با حضور تیم های مرکز بهداشت ، بیمارستان امام خمینی ( ره ) ،مجتمع عالی سلامت و داوطلبین سلامت به مناسبت هفته سلامت برگزار شد
 ٠٧:١٠ - 1397/02/10 - نظرات : ٠متن کامل >>
برگزاری همایش پیاده روی و ورزش صبحگاهی کارکنان حوزه بهداشت ودرمان و مردم در آخرین روز از هفته سلامت در شهرستان خاش
در آخرین روز از هفته سلامت(یکم لغایت هفتم اردیبهشت) با شعار" پوشش همگانی سلامت برای همه در همه جا"همایش بزرگ پیاده روی و ورزش صبحگاهی کارکنان حوزه بهداشت ودرمان و مردم شهرستان خاش صبح روز جمعه در محل جاده سلامت برگزار گردید.
 ١٢:٢٣ - 1397/02/08 - نظرات : ٠متن کامل >>
برگزاری جشن بزرگ سلامت در ششمین روز از هفته سلامت...
در ششمین روز هفته سلامت جشن گرامیداشت این هفته با هدف تقدیر از فعالین و حامیان سلامت شهرستان با حضور معاون فرماندار ، ائمه جمعه و جمعی از مدیران و مسئولین ادارات و نیز کارکنان بهداشت و درمان در محل سالن اجتماعات شبکه بهداشت و درمان برگزار گردید.
 ١١:٤٤ - 1397/02/06 - نظرات : ٠متن کامل >>
شعار روز جهانی بهداشت حرفه ای و ایمنی 2018
بهبود ایمنی و بهداشت کارگران جوان و خاتمه دادن به کار کودکان-نسل ایمن و سالم امسال روز جهانی ایمنی و بهداشت حرفه ای (SafeDay) و روز جهانی مبارزه با کودکان کار هر دو در کمپینی برای بهبود ایمنی و بهداشت کارگران جوان و خاتمه دادن به کار کودکان، به یک دیگر محلق شدند.
 ١٣:٣٣ - 1397/02/05 - نظرات : ٠متن کامل >>
کلاس آموزشی با محوریت هفته ایمن سازی در مرکز بهداشت شهرستان خاش
در هفته ایمن سازی(4-10اردیبهشت ماه) کلاس آموزشی جهت کاردانان مراکز خدمات جامع سلامت شهری و روستایی توسط کارشناس مربوطه برگزار گردید.
 ١١:٥٤ - 1397/02/05 - نظرات : ٠متن کامل >>
بازدید کارشناس محترم وزارت بهداشت و درمان از مرکز مشاوره بیماریهای رفتارهای و مراکز کاهش آسیب شهرستان خاش
بازدید وزارت بهداشت و درمان از مرکز مشاوره بیماریهای رفتاری و مراکز کاهش آسیب به همراه مدیر شبکه بهداشت و درمان و رئیس مرکز بهداشت به همراه تیم های مرکز مشاوره بیماریهای رفتاری
 ٠٨:٥٩ - 1397/02/03 - نظرات : ٠متن کامل >>
حضور صمیمانه مدیر شبکه بهداشت و درمان به همراه فرماندار و اعضاء گروره سلامت در بیمارستان امام خمینی ( ره ) و عیادت از بیماران
در دومین روز هفته سلامت, مدیر شبکه بهداشت و درمان به همراه فرماندار و اعضاء کارگروه سلامت شهرستان از بیماران بستری در بیمارستان امام خمینی(ره) خاش عیادت و برای آنان آرزوی سلامتی کردند.
 ٠٦:٥٥ - 1397/02/03 - نظرات : ٠متن کامل >>
برگزاری مراسم نمادین «زنگ سلامت» به همت شبکه بهداشت و درمان در مدرسه دخترانه فرزانگان
همزمان با آغاز هفته سلامت (یکم لغایت هفتم اردیبهشت) زنگ سلامت با شعار" پوشش همگانی سلامت برای همه در همه جا" به همت شبکه بهداشت و درمان و با همکاری آموزش و پرورش در مدرسه دخترانه فرزانگان به صدا درآمد.
 ١١:١٠ - 1397/02/02 - نظرات : ٠متن کامل >>
برگزاری نمایشگاه آموزشی و پیشگیری از سکته های قلبی، مغزی و سرطان ها
همزمان با هفته سلامت، نمایشگاه آموزشی و پیشگیری از سکته های قلبی، مغزی و سرطان ها با حضور ریاست محترم شبکه بهداشت و درمان ، رئیس مرکز بهداشت ، رئیس بیمارستان وکارشناسان ستادی در خاش گشایش یافت.
 ١١:٠٣ - 1397/02/01 - نظرات : ٠متن کامل >>
اولین جلسه کارگروه سلامت و امنیت غذایی شهرستان خاش در سال 97
اولین جلسه کارگروه سلامت و امنیت غذایی شهرستان خاش راس ساعت 19:30 عصر روز سه شنبه 27/1/97 در سال حمایت از کالای ایرانی به ریاست فرماندارمحترم شهرستان جناب آقای چاکر زهی و حضور قریب به اتفاق مدعوین درمحل سالن اجتماعات فرمانداری برگزارگردید.
 ٠٩:١٢ - 1397/01/29 - نظرات : ٠متن کامل >>
 ٠٧:٤٠ - 1397/01/29 - نظرات : ٠متن کامل >>
نشست هماهنگی و برنامه ریزی هفته سلامت برگزار شد.
مدیر شبکه بهداشت و درمان خاش از برگزاری نشست هماهنگی و برنامه ریزی هفته سلامت در این شبکه خبر داد.
 ١٣:١٦ - 1397/01/22 - نظرات : ٠متن کامل >>
آغاز مرحله دوم طرح ملی ایمنسازی تکمیلی فلج اطفال
دکتر منصور خاشی رییس مرکز بهداشت شهرستان خاش از آغاز مرحله دوم طرح ملی ایمنسازی تکمیلی فلج اطفال به همت شبکه بهداشت و درمان شهرستان خاش خبر داد.
 ٠٧:٢٠ - 1397/01/18 - نظرات : ٠متن کامل >>
اقدامات انجام شده اجرای یک ماهه برنامه بسیج سلامت نوروزی شهرستان خاش اعلام شد.
دکتر منصور خاشی رئیس مرکز بهداشت مهمترین فعالیت اکیپ های بازرسی بهداشت محیط از اول شروع برنامه در تاریخ ۹۶/۱۲/۱۵ تا پایان روز97/1/15را اعلام کرد .
 ١٠:٤٥ - 1397/01/16 - نظرات : ٠متن کامل >>
12 فروردین روز جمهوری اسلامی ایران گرامی باد
روابط عمومی/ 12 فروردین روز جمهوری اسلامی ایران گرامی باد
 ٠٨:٤٢ - 1397/01/14 - نظرات : ٠متن کامل >>
آخرین اقدامات انجام گرفته واحد بهداشت محیط شهرستان خاش طی برنامه سلامت نوروزی اعلام گردید.
دکتر منصور خاشی رئیس مرکز بهداشت مهمترین فعالیت اکیپ های بازرسی بهداشت محیط از اول شروع برنامه در تاریخ 96/12/15 تا پایان روز 97/1/5اعلام کرد .
 ٠٨:٢٩ - 1397/01/06 - نظرات : ٠متن کامل >>
 ١٣:٢٩ - 1396/12/28 - نظرات : ٠متن کامل >>
مدیر شبکه بهداشت و درمان و مجتمع آموزش عالی سلامت شهرستان خاش خبر داد: اعلام آمادگی کامل تیم سلامت شهرستان خاش در ایام تعطیلات نوروزی
دکتر رخشانی گفت: از 24 اسفندماه سالجاری کلیه نیروهای خدمت رسان ما در حوزه سلامت شهرستان برای استمرار و ارائه خدمات در تعطیلات نوروز، در حالت آماده‌باش قرار گرفتند و تمام تلاش مجموعه بهداشت و درمان این است که در ایام نوروز با توجه به تعطیلات، بهترین خدمات بهداشتی درمانی به مردم شهرستان و همچنین مسافرین ارائه شود.
 ١٢:٢٤ - 1396/12/23 - نظرات : ٠متن کامل >>
مانور بسیج سلامت نوروزی بهداشت محیط شهرستان خاش برگزار شد
مانور اجرای طرح بسیج سلامت نوروزی بهداشت محیط شهرستان همزمان با سراسر کشور با مشارکت فرمانداری ، پلیس راهبر ،شبکه دامپزشکی ، شهرداری ، هلال احمر و اورژانس 115 راس ساعت 09:30 روز 15 اسفند 96 برگزار شد.
 ١١:٠٦ - 1396/12/17 - نظرات : ٠متن کامل >>
ابراز تسلیت و همدردی
ابراز همدردی انا لله و انا الیه راجعون
 ١٠:٤٥ - 1396/12/13 - نظرات : ٠متن کامل >>
جلسه هماهنگی هفته سلامت مردان ایرانی در دفتر ریاست محترم مرکز بهداشت برگزار گردید.
سلامت مردان موضوعی است که موجب استحکام و ارتقای سلامت نیروی کار جامعه و توسعه کشور را در پی خواهد داشت مردان نسبت به زنان در معرض فاکتور های خطر محیطی و شغلی بیشتری هستند
 ١٠:٠٩ - 1396/12/03 - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>


اخبار

پیام تسلیت مدیریت شبکه بهداشت و درمان و مجتمع آموزش عالی سلامت شهرستان خاش به مناسبت فقدان همکارمان مرحوم جمشید جمشید زاده ( جمشیدزهی)
پیام تسلیت مدیریت شبکه بهداشت و درمان و مجتمع آموزش عالی سلامت شهرستان خاش به مناسبت فقدان همکارمان مرحوم عبدالشکور کرد تمینی
دومین جلسه کارگروه سلامت و امنیت غذایی شهرستان خاش برگزارشد
جلسه هماهنگی برنامه های شبکه بهداشت و درمان در خصوص هفته جهانی مبارزه با موادمخدر برگزار گردید
در راستای طرح تکریم ارباب رجوع "ميز خدمت " در مرکز بهداشت شهرستان خاش مستقر میشود
بازدید کارشناسان ارشد محترم مرکز مدیریت بیماریهاری واگیر وزارت بهداشت و درمان از شهرستان خاش
جلسه هماهنگی عیدسعید فطر شبکه بهداشت ودرمان شهرستان خاش برگزار شد
بازدید سرزده فرماندار شهرستان خاش از شبکه بهداشت و درمان شهرستان خاش
هفته ملی بدون دخانیات با شعار ملی : ( قلیان سمی برای سلامت خانواده )
برگزاری جلسه بررسی عملکرد مراکز خدمات جامع سلامت و پایگاهها در سامانه سیب
*** تغذیه مناسب در ماه مبارک رمضان:
جلسه شورای بهداشت شهر نوک اباد برگزار شد
27اردیبهشت- روز جهانی فشار خون
روز جهانی فشارخون - 17 می 2018 میلادی (27 اردیبهشت 1397)
عیادت از بیماران بستری در بخش تالاسمی بیمارستان امام خمینی(ره) خاش
اولین مجمع سلامت شهرستان خاش برگزار شد.
برگزاری کارگاه استانی 1روزه مشاوره و آزمایش (HIV PIT)در شهرستان خاش
به مناسبت روز جهانی آسم (12 اردیبهشت) ۸ راهنمای خودمراقبتی در مبتلایان به آسم
اولین دوره مسابقات فوتسال شبکه بهداشت و درمان شهرستان خاش در هفته سلامت
برگزاری همایش پیاده روی و ورزش صبحگاهی کارکنان حوزه بهداشت ودرمان و مردم در آخرین روز از هفته سلامت در شهرستان خاش

محتوای مرتبط