اخبار > برگزاری جلسه بررسی سامانه سیب
Normal 0 false false false EN-US X-NONE AR-SA

در روز سه شنبه مورخ13/4/96، هشتمین جلسه بررسی و پیگیری روند پیشرفت برنامه سامانه سیب با حضو دکتر خاشی رییس مرکز بهداشت، اله بخش کرد معاون مرکز بهداشت، اله نظر هاشمزهی مسئول توسعه شبکه و کلیه کارشناسان رابط ستادی رأس ساعت10در محل سالن کنفرانس برگزار گردید.

در ابتدا دکتر خاشی ضمن تقدیر از تلاش های همکاران در زمینه پیگیری ثبت اطلاعات و خدمات توسط کاربران بر اهمیت اجرای برنامه با درنظر گرفتن کیفیت درکنار کمیت تأکید و ادامه داد: خدمات توسط پرسنل بصورت مطلوب و100درصدی در حال انجام است اما آنچه در حال حاضر موجبات ارزشمندی فعالیتها را فراهم می آورد نحوه ثبت کیفی و کمی اطلاعات و خدمات در سامانه سیب است که نباید به هیچ وجه از آن غفلت نمود.

ایشان ادامه داد: با پیگیریهای صورت گرفته از معاونت بهداشتی دانشگاه برنامه ریزی آموزشی مجدد جهت کلیه گروههای هدف پزشکان، کارشناسان، مراقبین سلامت، بهورزان و...تنظیم و این دوره گذرانده شد تا کاملا بر مطالب و نحوه کار با سامانه مسلط گردند و بتوانیم هرچه سریعتر به جایگاه مطلوب در اجرای سامانه سیب برسیم.

هاشمزهی مسئول توسعه شبکه نیز در ادامه این جلسه به بررسی مصوبات جلسات گذشته سامانه سیب پرداخته و ادامه داد: در خرداد ماه پیشرفت خوبی در سامانه داشتیم اما متاسفانه در تیر ماه تاکنون با افت در ثبت اطلاعات مواجه شدیم البته تعطیلات اخیر و نیز کارگاه های آموزشی ارائه شده در این رخداد موثر بوده است.

در ادامه نیز برنامه اکسل ارسال شده از استان در زمینه مشخص نمودن حد انتظارات شاخص ها با توجه به جمعیت هر منطقه به رویت همکاران رسید تا از این طریق و با استفاده از این حد انتظارات عملکرد مراقبین و بهورزان پایش شود.

در ادامه این جلسه دکتر خاشی از کارشناسان خواست گزارشی از روند ثبت اطلاعات، جمعیت وارائه خدمات مراکز ارائه نمایند تا در صورت بروز معضلات موجود در این جلسه برای مرتفع نمودن آنها تصمیم گیری گردد و پس از بحث و تبادل نظر حاضرین مواردی مصوب شد.


1396/04/14 ٠٧:٤٥ News ١٥٩٠٩

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج