اخبار > سفر پرخیر و برکت جناب آقای دکتر قاضی زاده هاشمی، مقام عالی وزارت بهداشت، درمان وآموزش پزشکی به شهرستان خاشسفر وزیر مهربانی ها به شهرستان خاش؛

وزیر مهربانیها، جناب آقای دکتر قاضی زاده هاشمی در سومین روز سفر به استان با ورود به شهرستان خاش در جمع مردم حضور یافت.

دکتر سید حسن قاضی هاشمی وزیر محترم بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در دومین سفرش به شهرستان خاش در ابتداي ورود مورد استقبال استاندار سیستان و بلوچستان، علماء و روحانيون شیعه و سنی، فرماندار، مسئولان محلي و معتمدان و اقشار مختلف مردم قرار گرفت.

ایشان در ابتدای ورود به شهرستان ضمن حضور در جمع مسئولان، معتمدین، ریش سفیدان و اقشار مختلف مردم با گرامیداشت هفته وحدت و ایام با سعادت ولادت حضرت رسول اکرم(ص) گفت: اقداماتی که در دولت پیگیری و عملیاتی می شود در مسیر اسلام و تحقق اهداف اسلامی و با نگاه خدمت، تکریم انسانی، اخلاق و عدالت و امیدبخشی است.


وي با تاكيد بر مسئله اشتغالزايي و توسعه استان سيستان و بلوچستان، گفت: اين استان از محورهاي مهم و تاثيرگذار توسعه و پيشرفت است و در اين اوضاع كشور بايد با اتكا بر مسئله اقتصادمقاومتي بتوانيم این رشد و توسعه را محقق کنیم.

ایشان خاطرنشان كرد: با مسئله افزايش 100 تا تخت بيمارستان امام خميني(ره) شهرستان خاش موافقم و بايد نماينده مردم پيگير اين مسئله باشد چرا كه افزايش تعداد تخت هاي بيمارستاني نيازمند مصوبه مجلس و اعتبارات سازمان برنامه و بودجه است.


جناب دکتر هاشمي اظهار كرد: نيروهاي بومي حلال مشكلات هستند و با توجه به استعدادهاي درخشان مردم اين شهرستان بايد جذب بومي در اولويت قرار بگيرد و سهميه و رشته هاي پزشكي موسسه هاي آموزش سلامت را افزايش خواهيم داد تا جوانان اين مرز و بوم بتوانند هرچه بهتر در اين عرصه حضور پيدا كنند.

در ادامه این حضور صمیمانه دو پروژه بزرگ درمانی کلینیک تخصصی الزهرا(س)، بلوک زایمانی کوثردر بیمارستان امام خمینی(ره) با حضور وزیر بهداشت به  بهره برداری رسید و به شهروندان عزیز این شهرستان هدیه شد.

 

در پایان این مراسم نیز از طرف مردم هدایای سوزن دوزی، هنر زنان هنرمند شهرستان به شکل تابلوی خط نوشته ، به دکتر هاشمی وزیر بهداشت ومهندس اوسط هاشمی استاندارسیستان و بلوچستان اهدا شد.

گفتنی است: کلینيک تخصصی الزهرا(س) و بلوک زایمانی کوثر بیمارستان امام خمینی(ره) جمعاً با متراژ يك هزار و 790 متر مربع از جمله طرح های عمرانی مورد حمایت دولت تدبیر و امید بود که در كمتر از يكسال افتتاح و مورد بهره برداري قرار گرفت. همچنین طرح توسعه اورژانس بیمارستان امام خمینی (ره) خاش با زیربنای 1250مترمربع با پیشرفت 66درصدی نیز تا پایان امسال بهره برداری می شود.

 


1395/09/22 ٠٩:٤٦ News, Other ١٤٠٦٧

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج

محتوای مرتبط