اخبار > راه اندازی و تجهیز دو نقاهتگاه با ظرفیت50 نفر جهت تسهیل دریافت خدمات سلامت به اهالی منطقه نجف آباد* 

دکتر رضا کرد مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان خاش؛

به دنبال افزایش موارد آلودگی ویروس کرونا دو نقاهتگاه با ظرفیت ۴۵نفر جهت خانم ها و آقایان و با هدف تفکیک و جداسازی بیماران تحت مراقبت و افراد مشکوک از افراد سالم در منطقه نجف آباد راه اندازی و تجهیز گردید.

مشارکت و همیاری فعال فرماندهی تیپ۲۸۸ زرهی در این زمینه و تسریع ایجاد اقامتگاه ۱۲۰تختخواب در مرکز آموزشی۰۸ جهت ارائه خدمات مطلوب به مردم قابل تقدیر است.

*
کاهش حساسیت و توجه همشهریان نسبت به دستورالعمل های بهداشتی به ویژه رعایت فاصله گذاری اجتماعی و عدم حضور در تجمعات اعم از عروسی و پرسه و... روند صعودی بیماری و گسترش آن را به دنبال داشت.*

مرکز خدمات جامع سلامت نجف آباد به یک عدد آمبولانس جهت اعزام بیماران بدحال به بیمارستان امام خمینی ره و یک باب کانکس به همراه نیروی متخصص و وسایل لازم برای نمونه گیری از بیماران تجهیز گردید.

برای جلوگیری از روند افزایشی مبتلایان *رعایت بهداشت فردی، رعایت فاصله گذاری اجتماعی، جداسازی افراد سالم از بیماران در کنار قرنطینه سازی و توصیه برماندن در منزل و عدم تردد غیرضروری از شهر به روستا و از روستا به شهر، عدم شرکت در تجمعات مذهبی و غیرمذهبی اعم از پرسه و عروسی و...و نیز عدم حضور در بازار و مراکز خرید ضروری است.*

روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان خاش


1399/02/30 ١٠:١٦ News ٢٧٣٤٧

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج

نمایش اخبار

محتوای مرتبط