اخبار > شهادت هنر مردان خداست.در پی شهادت سردار رشید اسلام ، سپهبد حاج قاسم سلیمانی پیام تسلیتی از جانب مدیر شبکه بهداشت و درمان و رئیس مرکز بهداشت شهرستان خاش صادر شد.

بسم رب شهدا و الصدیقین

روح بلند مجاهد خستگی ناپذیر و سردار جبهه های مقاومت سپهبد حاج قاسم سلیمانی و همراه ایشان حاج ابومهدی المهندس به کاروان شهیدان پیوست.

سخن گفتن از مردی که بیش از نیمی از عمر 40 ساله خدمت خود را در گمنامی و مجاهدت های خاموش گذارنده کار آسانی نیست. سال ها باید بگذرد تا کسانی پیدا شوند و بتوانند برخی از نقاط ناشناخته کارنامه درخشان این مجاهد نستوه را برای افکار عمومی آشکار کنند تا شاید از آن طریق بهتر بدانیم حقایق پنهان از مجاهدت این فرمانده شهید را درک کنیم.

شهادت ؛ اجر 4 دهه مجاهدت سردار حاج قاسم سلیمانی و ثبت کارنامه ای درخشان در حوزه مقاومت و ایثار از این شهید عالی مقام است.

خانواده بزرگ سلامت شهرستان خاش ، این شهادت بزرگ را به پیشگاه حضرت بقیه الله ارواحنا فدا ، مقام معظم رهبری و خانواده معزز آن شهید ، همرزمانشان در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و مردم شریف شهرستان خاش تبریک و تسلیت عرض نموده و استمرار راه با عزتش را با عظمتی فزونتر از خداوند بزرگ مسئلت داریم.

رضوان خداوند بر روح پاک او باد.


1398/10/14 ٠٧:٣١ News, Slider ٢٥٣٢٦

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج

نمایش اخبار

محتوای مرتبط