نمایش اخباربرگزاری جلسه گزارش دهی سامانه سیب در مرکز بهداشت شهرستان خاش
پیرو جلسات گذشته سامانه سیب، جلسه گزارش دهی کارشناسان رابط مراکز خدمات جامع سلامت با حضور دکتر خاشی رییس مرکز بهداشت برگزار شد. دکتر خاشی در ابتدای جلسه ضمن خداقوت و تشکر از فعالیت های همکاران بویژه بهورزان و مراقبین سلامت در زمینه ورود اطلاعات و ثبت فعالیت ها در سامانه سیب چند مورد بسیار مهم و کلیدی را یادآوری نمودند. ایشان با اشاره به شاخص های سامانه سیب و مقایسه این شاخص ها با سایر مجموعه های تحت پوشش دانشگاه از کارشناسان رابط خواستند با حساسیت بیشتر مشکلات و چالش های مرکز مربوط به خود را بررسی و راه حل های پیشنهادی را پس از تایید جهت ارتقای سامانه اجرا نمایند.
 ١٢:٠٧ - 1397/05/28 - نظرات : ٠متن کامل >>
برگزاری جلسه هم اندیشی مرکز بهداشت با ائمه جمعه در راستای برنامه نظام مراقبت تب خونریزی دهنده کریمه کنگو و به مناسبت فرارسیدن عید سعید قربان شهرستان خاش
دکتر رخشانی مدیر شبکه بهداشت ودرمان شهرستان خاش گفت: بی ‌تردید حفظ جان و مال مردم از مهمترین مسائلی است که باید مدنظر قرار گیرد و همه بطور شرعی و قانونی موظف به اجرای طرح های پیشگیرانه و مقابله با شیوع بیماریها هستیم. به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت ودرمان شهرستان خاش و همزمان با فرارسیدن عید سعید قربان جلسه هم اندیشی در راستای برنامه نظام مراقبت تب خونریزی دهنده کریمه کنگو با حضور جمعی از ائمه جمعه معزز شهرستان در شبکه بهداشت و درمان شهرستان خاش برگزار گردید.
 ١٢:٣٤ - 1397/05/25 - نظرات : ٠متن کامل >>
برگزاری جلسه آموزشی جهت متصدیان آرایشگاههای زنانه و مردانه شهرستان خاش
به همت واحد بهداشت محیط مرکز بهداشت شهرستان خاش جلسه آموزشی با موضوع بیماریهای منتقله شغلی همچون هپاتیتBوCو ایدز جهت متصدیان آرایشگاههای زنانه و مردانه شهرستان خاش توسط خانم زارع کارشناس بهداشت محیط برگزار گردید. در ابتدا مهندس اله بخش کرد معاون مرکز بهداشت و کارشناس مسئول بیماریها ضمن ارائه مقدمه ای درزمینه شیوع بالای بیماریهای واگیر هچون ایدز و هپاتیت در اماکن عمومی بخصوص آرایشگاهها گفت: بسیاری از بیماران مبتلا از بیماری خود بی خبرند و پس از مراجعه به اماکن عمومی مانند آرایشگاه به دلیل عدم ضدعفونی و یا ضدعفونی نادرست تجهیزاتو وسایل موجبات انتقال این بیماریها به دیگر مراجعین را فراهم میکنند.ایشان در ادامه با توجه به در پیش بودن عید سعید قربان و لزوم رعایت نکات و اصول بهداشتی در ذبح قربانی توضیحاتی در خصوص بیماری تب خونریزی دهنده کنگو، پیشگیری, علایم و راههای انتقال ارائه نمودند.
 ١١:٥٧ - 1397/05/25 - نظرات : ٠متن کامل >>
معدوم سازی 418کیلوگرم موادغذایی فاسد وغیر قابل مصرف درخاش
مقدار418کیلوگرم موادغذایی فاسد وغیر قابل مصرف انسانی درشهرستان خاش بانظرمقام قضایی معدوم شد. دکترخاشی رئیس مرکزبهداشت شهرستان خاش گفت: این موادغذایی شامل انواع شیرینی، حلواشکری،سس ومرباجات ونوشیدنی بودکه دراجرای آیین نامه ماده 14بهداشت محیط ودرقالب طرح تشدیددرساعات اداری وغیراداری وایام تعطیل توسط بازرسین سلامت محیط وکارازسطح عرضه جمع آوری وباحضورنماینده مقام قضایی شهرستان معدوم گردید.
 ١٠:٢٣ - 1397/05/24 - نظرات : ٠متن کامل >>
بازدید مشاور محترم وزیر کشور در امور بانوان از غرفه پایش سلامت در همایش بزرگ ازدواج
صبح دیروز 22/5/97شهرستان خاش میزبان خانم دکترفریبا نظری پورکیایی مشاور وزیر کشور درامور زنان و خانواده در همایش بزرگ ازدواج بود. به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان خاش؛ نمایشگاهی با شرکت ادارات فنی و حرفه ای، جهادکشاورزی، کمیته امداد امام خمینی(ره) و شبکه بهداشت ودرمان نیز در این همایش برپا گردید که مورد استقبال میهمانان قرار گرفت.
 ١٠:٣٠ - 1397/05/23 - نظرات : ٠متن کامل >>
 ١٠:٢٨ - 1397/05/23 - نظرات : ٠متن کامل >>
بازدید معاون محترم بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان از مراکز خدمات جامع سلامت شهرستان خاش
به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان خاش، دکتر طباطبایی در این بازدید ضمن خداقوت به همکاران حوزه بهداشت شهرستان دستاوردهای طرح تحول نظام سلامت را کم نظیر و ارزشمند قلمداد نموده و از نزدیک خدمات ارائه شده به مردم و ثبت اطلاعات در سامانه الکترونیک سیب را مورد ارزیابی قرار دادند. معاون بهداشتی دانشگاه پایش فرایند ارائه خدمت به مردم وشناسایی موانع و مشکلات موجود و هم اندیشی در جهت رفع آنها را هدف این بازدید دانست و عنوان نمود: آنچه برای سیستم بهداشتی حائز اهمیت است ارتقای کیفیت و کمیت در ارائه خدمت، ثبت خدمت صادقانه و راستی آزمایی خدمات در جهت رضایت مردم می باشد تا خدمات در خوری به آنها ارائه گردد.
 ١٣:١٦ - 1397/05/17 - نظرات : ٠متن کامل >>
در راستاي هدفمندي در آمدها و کاهش هزینه ها ،کمیته صرفه جویی در شبکه بهداشت و درمان شهرستان خاش برگزارشد.
کميته صرفه جويي با هدف بهبود مصرف منابع در ستاد شبكه و واحدهاي تابعه با حضور مدير شبکه، رييس مرکز بهداشت و مسئولين واحدها انجام شد.
 ٠٩:٣٣ - 1397/05/04 - نظرات : ٠متن کامل >>
کارگاه آموزشی بیماریهای واگیر جهت پزشکان ، کارشناسان ستادی وکارشناسان وکاردانان مراکز برگزار گردید.
کارگاه آموزشی بیماریهای واگیر با محوریت نظام مراقبت التور وبیماری زئونوز وهمچنین نظام نوین درمان و پیشگیری بیماری هاری درمورخه 97/5/2 جهت پزشکان وکارشناسان بهداشتی مراکز خدمات جامع سلامت شهری و روستایی تحت پوشش وکارشناسان ستادی مرکز بهداشت شهرستان خاش برگزار شد.
 ١٠:٠٦ - 1397/05/03 - نظرات : ٠متن کامل >>
جلسه گزارش دهی بازدید استانی از واحد غیر واگیر شهرستان خاش
جلسه گزارش دهی بازدید استانی از واحد غیر واگیر شهرستان خاش
 ١٢:٠٩ - 1397/04/31 - نظرات : ٠متن کامل >>
پیام تسلیت مدیریت شبکه بهداشت و درمان و مجتمع آموزش عالی سلامت شهرستان خاش به مناسبت فقدان همکارمان مرحوم جمشید جمشید زاده ( جمشیدزهی)
پیام تسلیت مدیریت شبکه بهداشت و درمان و مجتمع آموزش عالی سلامت شهرستان خاش به مناسبت فقدان همکارمان مرحوم جمشید جمشید زاده ( جمشیدزهی )
 ٠٦:٥٨ - 1397/04/25 - نظرات : ٠متن کامل >>
پیام تسلیت مدیریت شبکه بهداشت و درمان و مجتمع آموزش عالی سلامت شهرستان خاش به مناسبت فقدان همکارمان مرحوم عبدالشکور کرد تمینی
پیام تسلیت مدیریت شبکه بهداشت و درمان و مجتمع آموزش عالی سلامت شهرستان خاش به مناسبت فقدان همکارمان مرحوم عبدالشکور کرد تمینی
 ١١:٥٥ - 1397/04/14 - نظرات : ٠متن کامل >>
دومین جلسه کارگروه سلامت و امنیت غذایی شهرستان خاش برگزارشد
دومین جلسه کارگروه سلامت و امنیت غذایی شهرستان خاش روز یکشنبه 10/4/97 به ریاست فرماندارمحترم شهرستان جناب آقای یوسفی و حضور قریب به اتفاق مدعوین درمحل سالن اجتماعات فرمانداری برگزارگردید.
 ١٠:٠٥ - 1397/04/12 - نظرات : ٠متن کامل >>
جلسه هماهنگی برنامه های شبکه بهداشت و درمان در خصوص هفته جهانی مبارزه با موادمخدر برگزار گردید
جلسه هماهنگی برنامه های شبکه بهداشت و درمان در خصوص هفته جهانی مبارزه با موادمخدربا حضور مدیریت شبکه بهداشت و درمان ، ریاست مرکز بهداشت ، مسئول بهداشت محیط ، مسئول بهداشت روان ، مسئول بیماریهای غیرواگیر و مسئول نظارت بر درمان برگزار شد.
 ٠٧:٤٠ - 1397/04/03 - نظرات : ٠متن کامل >>
در راستای طرح تکریم ارباب رجوع "ميز خدمت " در مرکز بهداشت شهرستان خاش مستقر میشود
دکتر رخشانی مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان خاش در نشست کارگروه استقرار میز خدمت گفت : با توجه به ابلاغیه رئیس جمهور مبنی بر ضرورت راه اندازی میز خدمت در دستگاه های اجرایی تا یکم تیرماه سالجاری باید این مهم اجرایی شود.
 ١٢:٢٥ - 1397/03/31 - نظرات : ٠متن کامل >>
جلسه هماهنگی عیدسعید فطر شبکه بهداشت ودرمان شهرستان خاش برگزار شد
جلسه هماهنگی در خصوص برنامه ها ی کشیک شبکه بهداشت ودرمان شهرستان خاش در ایام تعطیل عید فطر برگزار گردید.
 ١١:٢٠ - 1397/03/24 - نظرات : ٠متن کامل >>
بازدید سرزده فرماندار شهرستان خاش از شبکه بهداشت و درمان شهرستان خاش
مهندس یوسفی فرماندارشهرستان خاش و هیئت همراه روز سه شنبه 8 خرداد ماه 97 در شبکه بهداشت و درمان شهرستان خاش حضور یافتند. در این بازدید مهندس یوسفی فرماندار شهرستان از نزدیک تمام واحدهای ستاد شبکه بهداشت و درمان را بازدید نموده و در جریان فرآیند و شرح وظایف واحدهای مختلف شبکه قرار گرفت.
 ١١:٣٦ - 1397/03/08 - نظرات : ٠متن کامل >>
هفته ملی بدون دخانیات با شعار ملی : ( قلیان سمی برای سلامت خانواده )
با توجه به آغاز هفته ملی بدون دخانیات دکتر خاشی رئیس مرکز بهداشت شهرستان خاش گفت : با توجه به افزایش روز افزون بیماری های قلبی و عروقی و همچنین افزایش چشم گیر استفاده از قلیان در بین جوانان و خانواده ها شعار ملی هفته دخانیات سال جاری (قلیان سمی برای سلامت خانواده )انتخاب شده است .
 ٠٩:٢٨ - 1397/03/08 - نظرات : ٠متن کامل >>
برگزاری جلسه بررسی عملکرد مراکز خدمات جامع سلامت و پایگاهها در سامانه سیب
در راستای استقرار سامانه سیب(سامانه یکپارچه بهداشت) در مرکز بهداشت شهرستان خاش، جلسه بررسی پیشرفت و اجرای این سامانه با حضور دکتر خاشی ریاست مرکز بهداشت، آقای کرد مسئول توسعه شبکه و مسئولین واحدهای ستادی و کارشناسان رابط مراکز برگزار گردید.
 ١١:٥٣ - 1397/03/05 - نظرات : ٠متن کامل >>
*** تغذیه مناسب در ماه مبارک رمضان:
در آستانه ماه مبارک رمضان: ماه مبارك رمضان يكي از نعمت هاي بزرگ خداوند است، در اين ماه درهاي آسمان و بهشت گشوده مي شود. پيامبر اكرم (ص) مي فرمايند: روزه بگيريد تا سالم بمانيد . روزه گرفتن تنها امساك از خوردن و نوشيدن نيست بلكه تمام اعضاء و جوارح انسان در اين ماه بايد تمرين خودداري از معصيت را داشته باشند.
 ٠٩:٣٩ - 1397/02/30 - نظرات : ٠متن کامل >>
جلسه شورای بهداشت شهر نوک اباد برگزار شد
در تاریخ 26/2/97 جلسه شورای بهداشت شهر نوک اباد با حضور آقای جمشیدزهی بخشدار محترم نوک اباد و مهندس آزادی کارشناس مسئول بهداشت محیط و حرفه ای شبکه بهداشت و درمان شهرستان و حضور قریب به اتفاق مدعوین درمحل دفتر کار شهردار محترم نوک اباد برگزارگردید.
 ٠٩:١٤ - 1397/02/29 - نظرات : ٠متن کامل >>
27اردیبهشت- روز جهانی فشار خون
هرسال روز 27 اردیبهشت ( 17 ماه می میلادی) به نام روز جهانی فشارخون نامگذاری شده است . شعار امسال " از مقدار فشارخون خود مطلع باشیم " ( know your blood pressure ) است و تا 5 سال آینده با هدف اجرای برنامه هائی در رابطه با غربالگری و شناسائی بیماران مبتلا به فشارخون بالا تکرار می گردد .
 ٠٨:٤٠ - 1397/02/26 - نظرات : ٠متن کامل >>
روز جهانی فشارخون - 17 می 2018 میلادی (27 اردیبهشت 1397)
هرسال روز 27 اردیبهشت به نام روز جهانی فشارخون نامگذاری شده است .« از میزان فشارخون خود مطلع باشیم » شعاری است که از سال 92 اعلام شده و تا 5 سال آینده با هدف اجرای برنامه هائی در رابطه با غربالگری و شناسائی بیماران مبتلا به فشارخون بالا تکرار می شود.
 ٠٧:٥٢ - 1397/02/26 - نظرات : ٠متن کامل >>
عیادت از بیماران بستری در بخش تالاسمی بیمارستان امام خمینی(ره) خاش
به مناسبت روز جهانی تالاسمی، جمعی از ائمه جمعه معزز، عاقدین محلی، محضرداران و مسئولین حوزه بهداشت ودرمان از بیماران تالاسمی بستری در بیمارستان امام خمینی(ره) عیادت و با تقدیم گل و هدیه از آنان دلجویی نمودند.
 ١١:٤٣ - 1397/02/21 - نظرات : ٠متن کامل >>
اولین مجمع سلامت شهرستان خاش برگزار شد.
اولین مجمع سلامت شهرستان خاش بامحوریت بهداشت آب و مواد غذایی وبا حضور مهندس احمدی بولاغی معاون سیاسی فرماندار ، مهندس بامری معاون اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان ،دکتر رخشانی مدیر شبکه بهداشت و درمان و اعضای شورای اداری ، کارگروه سلامت و امنیت غذایی شهرستان ،روحانیون ، معتمدین ، خیرین سلامت و سمن ها در محل سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان برگزار شد.
 ٠٧:١٠ - 1397/02/13 - نظرات : ٠متن کامل >>
برگزاری کارگاه استانی 1روزه مشاوره و آزمایش (HIV PIT)در شهرستان خاش
رییس مرکز بهداشت شهرستان خاش در این کارگاه عنوان نمود: امروزه برگزاری کلاس های آموزشی با هدف دانش‌افزایی و ارتقای سطح علمی در صدر برنامه‌های آموزشی است . به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت ودرمان شهرستان خاش؛ این کارکارگاه 1روزه استانی که با هدف آگاهی بخشی، ارتقای سطح علمی و حساس سازی کارشناسان، مراقبین سلامت مراکز خدمات جامع سلامت برنامه ریزی و اجرا شد.
 ١٠:٠٤ - 1397/02/11 - نظرات : ٠متن کامل >>
به مناسبت روز جهانی آسم (12 اردیبهشت) ۸ راهنمای خودمراقبتی در مبتلایان به آسم
بیماری آسم قابل درمان نیست و نمی توان از آن اجتناب کرد، مصرف ایمن داروها به طور منظم، بهترین راه برای جلوگیری از عود این بیماری و دستیابی به یک زندگی عادی است.
 ٠٧:١٢ - 1397/02/11 - نظرات : ٠متن کامل >>
اولین دوره مسابقات فوتسال شبکه بهداشت و درمان شهرستان خاش در هفته سلامت
اولین دوره مسابقات فوتسال شبکه بهداشت و درمان شهرستان خاش در هفته سلامت با حضور تیم های مرکز بهداشت ، بیمارستان امام خمینی ( ره ) ،مجتمع عالی سلامت و داوطلبین سلامت به مناسبت هفته سلامت برگزار شد
 ٠٧:١٠ - 1397/02/10 - نظرات : ٠متن کامل >>
برگزاری همایش پیاده روی و ورزش صبحگاهی کارکنان حوزه بهداشت ودرمان و مردم در آخرین روز از هفته سلامت در شهرستان خاش
در آخرین روز از هفته سلامت(یکم لغایت هفتم اردیبهشت) با شعار" پوشش همگانی سلامت برای همه در همه جا"همایش بزرگ پیاده روی و ورزش صبحگاهی کارکنان حوزه بهداشت ودرمان و مردم شهرستان خاش صبح روز جمعه در محل جاده سلامت برگزار گردید.
 ١٢:٢٣ - 1397/02/08 - نظرات : ٠متن کامل >>
برگزاری جشن بزرگ سلامت در ششمین روز از هفته سلامت...
در ششمین روز هفته سلامت جشن گرامیداشت این هفته با هدف تقدیر از فعالین و حامیان سلامت شهرستان با حضور معاون فرماندار ، ائمه جمعه و جمعی از مدیران و مسئولین ادارات و نیز کارکنان بهداشت و درمان در محل سالن اجتماعات شبکه بهداشت و درمان برگزار گردید.
 ١١:٤٤ - 1397/02/06 - نظرات : ٠متن کامل >>
شعار روز جهانی بهداشت حرفه ای و ایمنی 2018
بهبود ایمنی و بهداشت کارگران جوان و خاتمه دادن به کار کودکان-نسل ایمن و سالم امسال روز جهانی ایمنی و بهداشت حرفه ای (SafeDay) و روز جهانی مبارزه با کودکان کار هر دو در کمپینی برای بهبود ایمنی و بهداشت کارگران جوان و خاتمه دادن به کار کودکان، به یک دیگر محلق شدند.
 ١٣:٣٣ - 1397/02/05 - نظرات : ٠متن کامل >>
کلاس آموزشی با محوریت هفته ایمن سازی در مرکز بهداشت شهرستان خاش
در هفته ایمن سازی(4-10اردیبهشت ماه) کلاس آموزشی جهت کاردانان مراکز خدمات جامع سلامت شهری و روستایی توسط کارشناس مربوطه برگزار گردید.
 ١١:٥٤ - 1397/02/05 - نظرات : ٠متن کامل >>
بازدید کارشناس محترم وزارت بهداشت و درمان از مرکز مشاوره بیماریهای رفتارهای و مراکز کاهش آسیب شهرستان خاش
بازدید وزارت بهداشت و درمان از مرکز مشاوره بیماریهای رفتاری و مراکز کاهش آسیب به همراه مدیر شبکه بهداشت و درمان و رئیس مرکز بهداشت به همراه تیم های مرکز مشاوره بیماریهای رفتاری
 ٠٨:٥٩ - 1397/02/03 - نظرات : ٠متن کامل >>
حضور صمیمانه مدیر شبکه بهداشت و درمان به همراه فرماندار و اعضاء گروره سلامت در بیمارستان امام خمینی ( ره ) و عیادت از بیماران
در دومین روز هفته سلامت, مدیر شبکه بهداشت و درمان به همراه فرماندار و اعضاء کارگروه سلامت شهرستان از بیماران بستری در بیمارستان امام خمینی(ره) خاش عیادت و برای آنان آرزوی سلامتی کردند.
 ٠٦:٥٥ - 1397/02/03 - نظرات : ٠متن کامل >>
برگزاری مراسم نمادین «زنگ سلامت» به همت شبکه بهداشت و درمان در مدرسه دخترانه فرزانگان
همزمان با آغاز هفته سلامت (یکم لغایت هفتم اردیبهشت) زنگ سلامت با شعار" پوشش همگانی سلامت برای همه در همه جا" به همت شبکه بهداشت و درمان و با همکاری آموزش و پرورش در مدرسه دخترانه فرزانگان به صدا درآمد.
 ١١:١٠ - 1397/02/02 - نظرات : ٠متن کامل >>
برگزاری نمایشگاه آموزشی و پیشگیری از سکته های قلبی، مغزی و سرطان ها
همزمان با هفته سلامت، نمایشگاه آموزشی و پیشگیری از سکته های قلبی، مغزی و سرطان ها با حضور ریاست محترم شبکه بهداشت و درمان ، رئیس مرکز بهداشت ، رئیس بیمارستان وکارشناسان ستادی در خاش گشایش یافت.
 ١١:٠٣ - 1397/02/01 - نظرات : ٠متن کامل >>
اولین جلسه کارگروه سلامت و امنیت غذایی شهرستان خاش در سال 97
اولین جلسه کارگروه سلامت و امنیت غذایی شهرستان خاش راس ساعت 19:30 عصر روز سه شنبه 27/1/97 در سال حمایت از کالای ایرانی به ریاست فرماندارمحترم شهرستان جناب آقای چاکر زهی و حضور قریب به اتفاق مدعوین درمحل سالن اجتماعات فرمانداری برگزارگردید.
 ٠٩:١٢ - 1397/01/29 - نظرات : ٠متن کامل >>
 ٠٧:٤٠ - 1397/01/29 - نظرات : ٠متن کامل >>
نشست هماهنگی و برنامه ریزی هفته سلامت برگزار شد.
مدیر شبکه بهداشت و درمان خاش از برگزاری نشست هماهنگی و برنامه ریزی هفته سلامت در این شبکه خبر داد.
 ١٣:١٦ - 1397/01/22 - نظرات : ٠متن کامل >>
آغاز مرحله دوم طرح ملی ایمنسازی تکمیلی فلج اطفال
دکتر منصور خاشی رییس مرکز بهداشت شهرستان خاش از آغاز مرحله دوم طرح ملی ایمنسازی تکمیلی فلج اطفال به همت شبکه بهداشت و درمان شهرستان خاش خبر داد.
 ٠٧:٢٠ - 1397/01/18 - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>


اخبار

برگزاری جلسه گزارش دهی سامانه سیب در مرکز بهداشت شهرستان خاش
برگزاری جلسه هم اندیشی مرکز بهداشت با ائمه جمعه در راستای برنامه نظام مراقبت تب خونریزی دهنده کریمه کنگو و به مناسبت فرارسیدن عید سعید قربان شهرستان خاش
برگزاری جلسه آموزشی جهت متصدیان آرایشگاههای زنانه و مردانه شهرستان خاش
معدوم سازی 418کیلوگرم موادغذایی فاسد وغیر قابل مصرف درخاش
بازدید مشاور محترم وزیر کشور در امور بانوان از غرفه پایش سلامت در همایش بزرگ ازدواج
بازدید معاون محترم بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان از مراکز خدمات جامع سلامت شهرستان خاش
در راستاي هدفمندي در آمدها و کاهش هزینه ها ،کمیته صرفه جویی در شبکه بهداشت و درمان شهرستان خاش برگزارشد.
کارگاه آموزشی بیماریهای واگیر جهت پزشکان ، کارشناسان ستادی وکارشناسان وکاردانان مراکز برگزار گردید.
جلسه گزارش دهی بازدید استانی از واحد غیر واگیر شهرستان خاش
پیام تسلیت مدیریت شبکه بهداشت و درمان و مجتمع آموزش عالی سلامت شهرستان خاش به مناسبت فقدان همکارمان مرحوم جمشید جمشید زاده ( جمشیدزهی)
پیام تسلیت مدیریت شبکه بهداشت و درمان و مجتمع آموزش عالی سلامت شهرستان خاش به مناسبت فقدان همکارمان مرحوم عبدالشکور کرد تمینی
دومین جلسه کارگروه سلامت و امنیت غذایی شهرستان خاش برگزارشد
جلسه هماهنگی برنامه های شبکه بهداشت و درمان در خصوص هفته جهانی مبارزه با موادمخدر برگزار گردید
در راستای طرح تکریم ارباب رجوع "ميز خدمت " در مرکز بهداشت شهرستان خاش مستقر میشود
جلسه هماهنگی عیدسعید فطر شبکه بهداشت ودرمان شهرستان خاش برگزار شد
بازدید سرزده فرماندار شهرستان خاش از شبکه بهداشت و درمان شهرستان خاش
هفته ملی بدون دخانیات با شعار ملی : ( قلیان سمی برای سلامت خانواده )
برگزاری جلسه بررسی عملکرد مراکز خدمات جامع سلامت و پایگاهها در سامانه سیب
*** تغذیه مناسب در ماه مبارک رمضان:
جلسه شورای بهداشت شهر نوک اباد برگزار شد

محتوای مرتبط