اخبار > برگزاری جلسه بررسی وضعیت شاخص های سامانه سیب مرکز بهداشت خاشNormal 0 false false false EN-US X-NONE AR-SA

مهندس نقی زاده گفت: ارتقاء شاخص های بهداشتی با برنامه ریزی صحیح و زمانبندی شده در حوزه های مختلف و تقویت نظارت ها و رفع به موقع مشکلات موجود توسط کارشناسان ناظر مناطق مختلف و نیز تقویت همکاری و تلاش کلیه پرسنل مراکز خدمات جامع سلامت و بهورزان عزیز امکان پذیر است.

رئیس مرکز بهداشت شهرستان  در جلسه بررسی وضعیت شاخص های سامانه سیب قبل از برگزاری جلسه مشترک با پزشکان مراکز خدمات جامع سلامت تحت پوشش گفت: ارتقاء شاخص های بهداشتی در نیمه دوم سال ۹۷ در مقایسه با نیمه اول قابل تامل و ستودنی است و بی شک این تغییرات مثبت نتیجه همکاری و تعامل مطلوب در سطوح مختلف می باشد. بی شک نقاط ضعفی هم وجود دارد که در حال بررسی و چاره اندیشی در خصوص آنها هستیم. تقویت شاخص های سامانه سیب و سایر شاخص های حوزه سلامت با بهره گیری از ظرفیت های موجود در کارشناسان بهداشتی در دستور کار قرار دارد لذا با بررسی مشکلات موجود و نیز تقویت زیرساخت ها و توان بالقوه نیروی انسانی تا حدودی می توان به حد انتظارهای موردنظر در سامانه سیب دست یافت.

ایشان با اشاره به در نظر گرفتن کیفیت در کنار کمیت ارائه خدمات در سامانه سیب، به نظر خواهی و بارش افکار در خصوص فرایند اصلاح و ویرایش شماره تلفن سرپرست خانوارها، راستی آزمایی شاخص ها پرداخت و در ادامه نیز موارد لازم به بحث و تبادل نظر گذاشته شد

.

 


1398/02/14 ١٠:٢٤ News ٢١٩٢٣

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج

نمایش اخبار

محتوای مرتبط