اخبار > برگزاری جشن بزرگ سلامت و تقدیر از فعالین این حوزه در آخرین روز از هفته سلامتمدیر شبکه بهداشت درمان شهرستان خاش گفت: : هفته سلامت فرصتی است تا با بازنگری و نگاه مجدد به توانمندی ها، دستاوردها و انتظارات موجود، در قالب برنامه ای منسجم و کلان همراه با سایر دستگاه های مسئول در مسیر تحقق سلامت مردم گام برداریم.

دکتررضا کرد دراین مراسم پس از خیرمقدم به مهمانان و با اشاره به شعار هفته سلامت"پوشش همگانی سلامت برای همه در همه جا" و روزشمار این هفته به ارائه گزارشی از عملکرد حوزه سلامت در سال97در قالب طرح تحول نظام سلامت و برنامه های پیش بینی شده جهت اجرا در سال98پرداخت و از افتتاح مرکز جدید آموزشگاه بهورزی شهرستان خاش طی روزهای آتی خبر داد.

در این مراسم امام جمعه معزز شهرستان نیز ضمن تقدیر از خدمات حوزه سلامت گفت: حفظ سلامتی به عنوان یک وظیفه به عهده ی ماست و ما موظفیم به عنوان یک تکلیف شرعی هر چیزی که مضر به سلامتی ماست را کنار بگذاریم.

فرماندار محترم شهرستان نیز از نیروی انسانی بعنوان سرمایه معنوی هر سیستم یاد کرد و تصریح نمود: آنچه می بایست در خصوص نیروی  انسانی به ان توجه نمود حفظ و نگهداشت سلامتی و روحیه نشاط در آنهاست که حوزه سلامت خاش در این راستا اقدامات و برنامه های قابل تقدیری انجام داده است.

مهندس علی کرد نماینده محترم مردم در مجلس شورای اسلامی نیز ضمن تبریک هفته سلامت به تمامی پیشگامان و تلاشگران این عرصه در مورد اهمیت مشارکت های مردمی در ارتقاء سلامت جامعه سخنانی را ایراد نمودند.


گفتنی ست: در پایان این مراسم لوح سپاس و هدایایی به فعالین حوزه سلامت شبکه بهداشت ودرمان و مجتمع عالی سلامت و نیز مجموعه های تحت پوشش آن اهدا گردید. 


1398/02/08 ٠٨:٠٨ News ٢١٧٩٥

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج

نمایش اخبار

محتوای مرتبط