اخبار > برگزاری همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی در ششمین روز از هفته سلامت در شهرستان خاشدکتر رضا کرد عنوان نمود: پیاده روی و ورزش های همگانی یکی از مهمترین راه ها برای حفظ سلامت و پیشگیری از بیماری هاست.
مهندس نقی زاده نیز در این همایش که با حضور فرماندار محترم، فرماندهی محترم تیپ288 زرهی، تعدادی از اعضای شورای اداری و عموم مردم برگزار شد با بیان اینکه باید به توسعه ورزش های همگانی توجه ویژه شود، گفت: توسعه فرهنگ ورزش و حضور اقشار مختلف در این گونه برنامه ها باعث می شود که ورزش در جامعه نهادینه گردد.

 رییس مرکز بهداشت شهرستان خاش افزود: همایش پیاده روی خانوادگی یکی از برنامه های هفته سلامت در این استان است که باحضور پرشور اقشار مختلف برگزار شد.

ایشان افزود علاوه بر همایش پیاده روی برنامه های متنوع و مختلفی در هفته سلامت امسال اجرا شد که از آن جمله می توان ارائه سخنرانی و تبیین گوشه ای از دستاوردهای حوزه سلامت در نماز جمعه، راه اندازی کانون های سلامت محله و نیز دو مرکز متادون درمانی دولتی، ویزیت رایگان، مینی بوس سیار مشاوره و تست رایگان ایدز در سطح شهر، عیادت از بیماران بیمارستان امام خمینی(ره)، افتتاح نمایشگاه دستاوردهای حوزه سلامت با بیش از 10غرفه بهداشتی از تجهیزات و فعالیت ها و خدمات ارائه شده به مردم و...اشاره نمود.

گفتنی است: این همایش با همکاری ادارات ورزش و جوانان، کار و جامعه کارگری، شهرداری و نیروی انتظامی برگزار و جوایز ارزنده و نفیسی به قید قرعه به شرکت کنندگان اهدا شد.1398/02/06 ١٢:٣٣ News ٢١٧٦٩

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج

نمایش اخبار

محتوای مرتبط