اخبار > ویزیت رایگان بیش از 100 نفراز بیماران درچهارمین روز از هفته سلامتدکتر رضا کرد مدیر شبکه بهداشت ودرمان شهرستان خاش: همزمان با چهارمین روز از هفته سلامت با شعار "مراقبتهای اولیه بهداشتی، راهی به سوی پوشش همگانی سلامت" بیش از 100نفر از مراجعین مراکز خدمات جامع سلامت روستایی و 65نفر از مراجعین داخلی کلینیک تخصصی الزهرای بیمارستان امام خمینی(ره)خدمات رایگان پزشکی دریافت نمودند.

رئیس مرکز بهداشت ضمن گرامیداشت هفته سلامت و اعلام این خبر گفت:  با تغییراتی که در سبک زندگی مردم اتفاق افتاده و پیشرفت علم و تکنولوژی؛  سیمای سلامت و چالشهای پیش روی حوزه سلامت دگرگونیهای قابل توجهی را تجربه کرده است که این موضوع باید مدنظر متولیان امر سلامت و سیاستگذاران این حوزه قرار گیرد. انشااله با معرفی گوشه ای از خدمات پرسنل زحمتکش حوزه بهداشت و درمان به مردم شریف شهرستان بتوانیم در مسیر انجام رسالت خود گام های استوارتری برداریم اما این موضوع هم مدنظرمان می باشد که حفظ و نکوداشت امر سلامت محدود به هفته سلامت  نبوده و می بایست با برنامه ریزی دقیق بتوانیم به شعار امسال هفته سلامت جامه عمل بپوشانیم.

وی افزود: اجرای برنامه ویزیت رایگان با هدف ارایه خدمات بهداشتی و درمانی به مناطق کم برخوردار و محروم این شهرستان در دستور کار شبکه بهداشت ودرمان قرار گرفت که طی آن در روز اول بیش از 100بیمار مراجعه کننده به مراکز خدمات جامع سلامت روستایی چاه احمد، ده رئیس و سبزگز خدمات رایگان پزشکی دریافت نموده و در روز دوم خدمات تخصصی پزشکی در کلینیک تخصصی الزهرا به مردم شریف شهرستان ارائه خواهد شد.

ایشان با اشاره به برنامه های متنوع و گسترده شبکه بهداشت ودرمان شهرستان خاش در هفته سلامت تصریح نمود: علاوه بر ویزیت رایگان مناطق کمتر برخوردار شهرستان، راه اندازی کانون های سلامت محله در بخش مرکزی و روستاها، برپایی نمایشگاه دستاوردها و توانمندیهای حوزه بهداشت، عیادت از بیماران بیمارستان امام خمینی(ره)، همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی با جوایز ارزنده و نفیس، مراسم غبارروبی و عطر افشانی مزار شهدای گمنام، راه اندازی دو مرکز متادون درمانی دولتی، برگزاری مسابقات نقاشی و مقاله نویسی در مدارس شهرستان با موضوع UHC و... ازجمله برنامه های هفته سلامت در شهرستان خاش بود


1398/02/05 ١١:٥٦ News ٢١٧٥٤

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج

نمایش اخبار

محتوای مرتبط